Wypożyczeni: Grało tylko dwóch

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W środowe popołudnie piłkarze Młodej Legii walczyli o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. W tych samych rozgrywkach o korzystny wynik walczył Wojciech Wocial ze Zniczem. Natomiast o ligowe punkty grał w barwach Dolcanu Artur Jędrzejczyk. Pozostali gracze odpoczywali od futbolowych zmagań.
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – nie zagrał w przegranym 3-4 meczu z Zagłębiem Lubin (I liga)
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) – 90 minut w przegranym 3-4 meczu z Zagłębiem Lubin
Majkowski Kamil (Wisła Płock) – nie zagrał w wygranym 8-0 meczu z ŁKS Łomża (Puchar Polski); piłkarz oglądał poczynania Młodej Legii z Motorem Lublin na Łazienkowskiej
Paluchowski Adrian (Znicz Pruszków) – nie zagrał w przegranym 0-3 meczu z Lechią II Gdańsk (Puchar Polski)
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) - nie zagrał w przegranym 3-4 meczu z Zagłębiem Lubin
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) – 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Lechą II Gdańsk