Wypożyczeni: Korzym strzela

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Udany weekend zaliczył Maciej Korzym. Jego Odra Wodzisław, do której został wypożyczony, wygrała z Ruchem Chorzów 3-0, a młody napastnik otworzył wynik spotkania. Pozostali legioniści jak już pojawiali się na murawie, to w wyjściowym składzie.

Augustyn Błażej (Rimini Calcio) – nie zagrał w zremisowanym 1-1 meczu z AC Parma
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – nie zagrał w wygranym 2-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola.
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Nielbą Wągrowiec
Grosicki Kamil (FC Sion) – powrót do Polski
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola. Ukarany żółtą kartką
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) – 77 minut w wygranym 3-0 meczu z Ruchem Chorzów. Strzelił gola w 15. minucie na 1-0.
Majkowski Kamil (Wisła Płock) – 83 minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Odrą Opole
Paluchowski Adrian (Znicz Pruszków) – 79 minut w wygranym 2-1 meczu z Wartą Poznań
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) - 71 minut w wygranym 2-1 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) – nie zagrał w wygranym 2-1 meczu z Wartą Poznań