Wypożyczeni: Pięć bramek Gostomskiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend żaden z wypożyczonych legionistów nie trafił do siatki rywala. Wręcz przeciwnie, to rywale zwykle okazywali się lepsi. Wybitnie niezadowolony może być Maciej Gostomski, który w barwach Zagłębia Sosnowiec puścił pięć bramek. Powody do zadowolenia może mieć Kamil Majkowski. Gracz Wisły Płock rozegrał całe spotkanie i jego klub okazał się lepszy od Motoru Lublin.
Augustyn Błażej (Rimini Calcio) – nie zagrał w wygranym 4-3 meczu z Modeną
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – 7 minut w przegranym 0-1 meczu z GKS Jastrzębie
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w przegranym 4-5 meczu z Gawin Królewska Wola
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) – 90 minut w przegranym 0-1 meczu z GKS Jastrzębie. Ukarany żółtą kartką.
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) – nie zagrał w wygranym 3-1 meczu z Górnikiem Zabrze [PE]. Przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 21.
Majkowski Kamil (Wisła Płock) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Motorem Lublin
Paluchowski Adrian (Znicz Pruszków) – 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) - 83 minuty w przegranym 0-1 meczu z GKS Jastrzębie
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) – 13 minut w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce