Wypożyczeni: Trochim strzela

Fumen - Wiadomość archiwalna

W niedzielę na zapleczu ekstraklasy doszło do meczu drużyn, w których na wypożyczeniu przebywają młodzi legioniści. W Nowym Dworze Mazowiecki lepszy od Znicza Pruszków okazał się Dolcan. Ekipa z Ząbek wygrała 2-0, a decydującą bramkę zdobył Wojciech Trochim. Tradycyjnie 90 minut zaliczył w barwach Zagłębia Sosnowiec Maciej Gostomski. Nieznaczny postęp poczynił Błażej Augustyn, który zaczął się łapać na ławkę rezerwowych Rimini Calcio.
Augustyn Błażej (Rimini Calcio) - nie zagrał w przegranym 1-2 meczu z Sassuolo
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – 5 minut w wygranym 2-0 meczu ze Zniczem Pruszków
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Miedzią Legnica
Grosicki Kamil (FC Sion) - nie zagrał w zremisowanym 1-1 meczu z FC Araau
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu ze Zniczem Pruszków
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) - 75 minut w przegranym 0-2 meczu z GKS Bełchatów
Majkowski Kamil (Wisła Płock) - 45 minut w przegranym 1-4 meczu z Flotą Świnoujście
Paluchowski Adrian (Znicz Pruszków) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Dolcanem Ząbki
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu ze Zniczem Pruszków. Gol w 85. minucie.
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) - nie zagrał w przegranym 0-2 meczu z Dolcanem Ząbki