Wypożyczeni: Debiut Augustyna, "Maja" strzela

Fumen - Wiadomość archiwalna

Debiut Błażeja Augustyna w Serie B oraz bramka Kamila Majkowskiego z Widzewem w Łodzi to najważniejsze wydarzenia minionego weekendu z udziałem legionistów. Wypożyczony do Rimini Augustyn rozegrał pełne spotkanie, ale niestety jego ekipa przegrała 1-3. Więcej powodów do zadowolenia może mieć "Maja". Przy stanie 2-0 dla Widzewa w 90 minucie zdobył kontaktowego gola. Po chwili Adrian Mierzejewski doprowadził do remisu i ostatecznie jeden punkt pojechał do Płocka.

Augustyn Błażej (Rimini Calcio) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Frosinone Calcio
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – od 84 minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Motorem Lublin
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Grosicki Kamil (FC Sion) - nie grał w wygranym 5-2 meczu z Le Mont
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Motorem Lublin
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) - do 89 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Jagiellonią Białystok
Majkowski Kamil (Wisła Płock) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Widzewem Łódź. Strzelec pierwszego gola dla Wisły w 90 minucie.
Paluchowski Adrian (Znicz Pruszków) - do 90 minuty w wygranym 1-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola. Asystował przy golu Feliksiaka. Ukarany żółtą kartką
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) - do 90 minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Motorem Lublin
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) - nie zagrał w wygranym 1-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola