Wypożyczeni: "Paluch" i "Maja" w formie

Fumen - Wiadomość archiwalna

Adrian Paluchowski oraz Kamil Majkowski nie zwalniają tempa. W kolejnym ligowym meczu obaj młodzi zawodnicy wpisali się na listę strzelców. "Paluch" zdobył obie bramki w meczu z Podbeskidziem i tym samym jego Znicz wygrał 2-1. Remis Wiśle Płock uratował Kamil Majkowski. Przy stanie 1-2 wypożyczony z Legii piłkarz w 89. minucie pokonał bramkarza Stali Stalowa Wola i jeden punkt pozostał w Płocku.
Adrian Paluchowski z dziewięcioma bramkami jest trzecim strzelcem na zapleczu Ekstraklasy. Natomiast dla Kamila Majkowskiego było to piąte trafienie w I lidze.

Augustyn Błażej (Rimini Calcio) - na ławce rezerwowych w przegranym 1-2 meczu z Livorno
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – nie grał w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z GKS Tychy
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce. Ukarany żółtą kartką
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Cracovią
Majkowski Kamil (Wisła Płock) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu ze Stalą Stalowa Wola. Zdobywca wyrównującej bramki w 89. minucie. Ukarany żółtą kartką.
Paluchowski Adrian (Znicz Pruszków) - do 90 minuty w wygranym 2-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zdobywca obu bramek dla Znicza.
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) - do 72 minuty w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała