Marcin Komorowski ma naciągnięty mięsień czworogłowy. - fot. Tomek Janus

Osiemnastka na Górnik

Tomek Janus, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Bez Marcina Komorowskiego będzie musiała poradzić sobie Legia w jutrzejszym meczu z Górnikiem Zabrze. Lewy obrońca Legii ma naciągnięty mięsień czworogłowy. "Na razie nie wiemy na ile sprawa jest poważna. Musimy zrobić badania. Marcin narzekał już jednak w ciągu tygodnia" - wyjaśnia Jan Urban. W kadrze na mecz zabraknie też kontuzjowanego Wojciecha Szali. Od pierwszej minuty zagra za to Dickson Choto.
Komorowski to kolejny z kontuzjowanych. "Musimy się zastanowić skąd biorą się urazy. Przyczyną mogą być piłki, którymi gramy. Szybko nasiąkają i robią się ciężkie" - przypuszcza szkoleniowiec. Jednak mimo wąskiej kadry i porażki z Jagiellonią Urban nie ma zamiaru przeprowadzać rewolucji w składzie. "Nie należy się spodziewać większych zmian. Nadal ufam tej drużynie. Na pewno będzie zmiana na pozycji stopera, bo do gry wraca Dickson Choto" - mówi trener.

Osiemnastka na mecz z Górnikiem Zabrze
Jan Mucha, Wojciech Skaba, Jakub Rzeźniczak, Inaki Descarga, Dickson Choto, Inaki Astiz, Tomasz Kiełbowicz, Miroslav Radović, Tomasz Jarzębowski, Maciej Iwański, Roger, Piotr Giza, Kamil Majkowski, Maciej Rybus, Krzysztof Ostrowski, Piotr Rocki, Adrian Paluchowski, Takesure Chinyama

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.