Wypożyczeni: Od pierwszych minut

Fumen - Wiadomość archiwalna

Kolejny weekend wypożyczonych legionistów choć nie obfitował w gole, to z pewnością może cieszyć. Zdecydowana większość zawodników pojawiła się na boisku, i co ważniejsze, w znacznej mierze od pierwszych minut. Pełne spotkania rozegrali Maciej Gostomski, Artur Jędrzejczyk, Marcin Smoliński oraz Mikel Arruabarrena.

Arruabarrena Mikel (SD Eibar) – 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Realem Saragossa
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – nie grał w wygranym 2-0 meczu z Turem Turek
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Lechią Zielona Góra
Grosicki Kamil (Jagiellonia Białystok) – do 78 minuty w przegranym 0-2 meczu ze Śląskiem Wrocław
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Turem Turek
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) – od 54 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Polonią Warszawa
Kozub Paweł (Pelikan Łowicz) – do 77 minuty w wygranym 1-0 meczu z KSZO Ostrowiec Św.
Rawa Przemysław (Kotwica Kołobrzeg) – do 76 minuty w przegranym 1-3 meczu z MKS Kluczbork
Smoliński Marcin (ŁKS Łódź) – 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Piastem Gliwice
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) – od 76 minuty wygranym 2-0 meczu z Turem Turek
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) - od 76 minuty w przegranym 1-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Wysocki Przemysław (Piast Gliwice) – nie grał w wygranym 1-0 meczu z ŁKS Łódź