Wojciech Trochim w meczu Znicza z Dolcanem - fot. Raffi

Wypożyczeni: Augustyn znowu na boisku

Fumen - Wiadomość archiwalna

Do meczu podwarszawskich ekip doszło w sobotę. W Pruszkowie aspirujący do awansu do Ekstraklasy Znicz podejmował Dolcan Ząbki. W spotkaniu, w którym mogło wystąpić czterech wypożyczonych z Legii zawodników, pojawiło się ostatecznie dwóch - Artur Jędrzejczyk oraz Wojciech Trochim. Obaj mieli dodatkowe powody do radości, gdyż ich zespół wygrał 3-1 z wyżej notowanym rywalem. Pierwszy raz od dłuższego czasu, we Włoszech na boisku pojawił się Błażej Augustyn.

Arruabarrena Mikel (SD Eibar) – 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Herculesem
Augustyn Błażej (Rimini Calcio) - od 44 minuty w wygranym 2-0 meczu z Grosseto
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – nie grał w wygranym 3-1 meczu ze Zniczem Pruszków
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Miedzią Legnica
Grosicki Kamil (Jagiellonia Białystok) – do 66 minuty w przegranym 1-3 meczu z Lechią Gdańsk
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu ze Zniczem Pruszków
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) – do 71 minuty w wygranym 2-1 meczu z Cracovią
Kozub Paweł (Pelikan Łowicz) – do 74 minuty w wygranym 3-0 meczu z Jeziorakiem Iława
Rawa Przemysław (Kotwica Kołobrzeg) – od 88 minuty w wygranym 3-0 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Smoliński Marcin (ŁKS Łódź) – do 83 minuty w wygranym 2-0 meczu z Górnikiem Zabrze
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) – od 61 minuty w wygranym 3-1 meczu ze Zniczem Pruszków
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) – nie grał w przegranym 1-3 meczu z Dolcanem Ząbki
Wysocki Przemysław (Piast Gliwice) – nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Ruchem Chorzów

Wojciech Trochim w meczu Znicz - Dolcan zagrał od 61 minuty - fot. Raffi

Artur Jędrzejczyk rozegrał pełne spotkanie ze Zniczem - fot. Raffi

Tomasz Chałas w barwach Znicza - jesienią pozbyła się go Młoda Legia. W sobotę strzelił jedynego gola dla pruszkowian, a swojego siódmego w 9 dotychczasowych meczach tej rundy - fot. Raffi