Rusztowania na trybunie wschodniej - fot. Woytek
REKLAMA

Stadion: Rusztowania i wylewanie betonu

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Już w zeszłym tygodniu na trybunie wschodniej, pomiędzy ryglami ustawione zostały specjalne rusztowania. W ostatnich dniach ich konstrukcja powiększyła się. Rusztowania pomiędzy ryglami postawione zostały również na trybunie południowej (od strony kanałku Piaseczyńskiego). W narożniku południowo-wschodnim trwają obecnie zbrojenia. Po drugiej stronie - od strony trybuny Krytej również prowadzone były prace zbrojeniowe, w wyniku których powstały konstrukcje przyszłych ścian na poziomie 1.

Na poziomie zero trybuny południowej (pod przyszłymi garażami) rozpoczęto wylewanie betonu. Beton wylano również w narożniku północno-zachodnim - tu na poziomie pierwszym.

Na przyszłej trybunie północnej (od strony ulicy Łazienkowskiej) kończy się układanie rygli. Po przeciwnej stronie stadionu na razie wstrzymano układanie stopnic pomiędzy ryglami górnymi.

W poniedziałek na Łazienkowskiej odbędzie się konferencja prasowa podsumowująca pierwsze półrocze budowy stadionu Legii, w której udział wezmą: Henryk Przybysz (kierownik budowy), Janusz Kopaniak (dyrektor WOSiR), Marek Drabczyk (szef projektu rozbudowy stadionu z ramienia Legii). Tego dnia wieczorem na naszych stronach będziecie mogli obejrzeć wiele ciekawych zdjęć z centrum budowy.

fot. Woytek
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.