Wypożyczeni: Frączczak i Kozub strzelają

Fumen - Wiadomość archiwalna

Sezon zbliża się do końca, a za strzelanie goli wzięli się dwaj wypożyczeni z Legii piłkarze. Adam Frączczak w swym drugim wiosennym występie w pierwszym zespole Dolcanu, wpisał się na listę strzelców w rywalizacji z Motorem. Natomiast debiutanckie trafienie w barwach Pelikana Łowicz zaliczył Paweł Kozub. Co ważniejsze, była to jedyna bramka w tym meczu.

Wypożyczeni legioniści
Arruabarrena Mikel (SD Eibar) – nie grał w przegranym 0-3 meczu z Xerez
Augustyn Błażej (Rimini Calcio) – nie grał w przegranym 0-2 meczu z AS Cittadella
Frączczak Adam (Dolcan Ząbki) – do 76. minuty w wygranym 2-0 meczu z Motorem Lublin. Strzelec gola na 1-0 w 41. minucie meczu.
Gostomski Maciej (Zagłębie Sosnowiec) – 90 minut w przegranym 3-4 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Grosicki Kamil (Jagiellonia Białystok) – 90 minut w przegranym 0-2 meczu z GKS Bełchatów
Jędrzejczyk Artur (Dolcan Ząbki) – nie grał w wygranym 2-0 meczu z Motorem Lublin (pauzował za żółte kartki)
Korzym Maciej (Odra Wodzisław) – od 83 minuty w przegranym 1-2 meczu z Arką Gdynia
Kozub Paweł (Pelikan Łowicz) – do 59 minuty w wygranym 1-0 meczu z Górnikiem Wieliczka. Strzelec jedynego gola spotkania w 43. minucie.
Rawa Przemysław (Kotwica Kołobrzeg) – do 68 minuty w wygranym 2-1 meczu z Rakowem Częstochowa
Smoliński Marcin (ŁKS Łódź) – do 90 minuty w wygranym 2-0 meczu z Polonią Bytom
Trochim Wojciech (Dolcan Ząbki) – 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Motorem Lublin. Ukarany żółtą kartką.
Wocial Wojciech (Znicz Pruszków) – nie grał w wygranym 1-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Wysocki Przemysław (Piast Gliwice) – nie grał w przegranym 0-2 meczu z Lechią Gdańsk