AEK nie chce Wawrzyniaka. Panathinaikos ma jeszcze tydzień

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

AEK Ateny nie jest zainteresowany pozyskaniem Jakuba Wawrzyniaka. "Informacje o przejściu Polaka do AEK to tylko plotki polskich gazet. AEK kupuje lepszych piłkarzy" - mówią dziennikarze gazety "Exedra". Wiadomo jednak, że obrońca wypożyczony z Legii do Panathinaikosu odwołał się od nałożonej na niego 3-miesięcznej dyskwalifikacji. Jeśli komisja zmieni swoją decyzję, Panathinaikos prawdopodobnie wykupi reprezentanta Polski.

"Panathinaikos nie poinformował nas oficjalnie, że rezygnuje z piłkarza. Na wpłacenie drugiej raty ma czas do końca czerwca" - mówił w poniedziałek dyrektor sportowy Legii, Mirosław Trzeciak. Informację o rezygnacji z Wawrzyniaka zamieściła natomiast 10 czerwca oficjalna strona greckiego klubu.

Na razie Legia otrzymała od Panathinaikosu 500 tysięcy euro. W przypadku zapłacenia przez "Koniczynki" drugiej raty, na konto Legii wpłynie jeszcze milion euro.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.