Pance Kumbev raczej nie zagra przeciwko Polonii Bytom - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Wawrzyniak zagra na środku obrony

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

W sobotę przeciwko Polonii Bytom nie będzie mógł zagrać Dickson Choto, który pauzuje za czerwoną kartkę z meczu z Cracovią, ani Wojciech Szala, który doznał kontuzji w meczu z Odrą. Nie wiadomo na jakie zestawienie zdecyduje się Urban na środku obrony. Pewny miejsca może być Inaki Astiz. Obok niego prawdopodobnie zagra Jakub Wawrzyniak, który nie najlepiej zachował się przy bramce dla Odry na Łazienkowskiej.

W drużynie jest także inny środkowy obrońca - Macedończyk Pance Kumbev, który normalnie trenuje z zespołem, ale szanse na występ w Bytomiu ma niewielkie. "On jest za wolny, ma problemy szybkościowe, dlatego moim zdaniem wariant z Kubą Wawrzyniakiem w środku jest lepszy. Chcemy atakować, a wtedy linia obrony musi być ustawiona blisko linii środkowej. Potrzebuję więc szybkich stoperów, którzy będą potrafili naprawić błędy z przodu albo przerwać kontrę" - mówi Gazecie Wyborczej Urban.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.