Wypożyczeni: Bramki legionistów

Fumen - Wiadomość archiwalna

Aż trzech legionistów wpisało się na listę strzelców. Najważniejszą bramkę zdobył Artur Jędrzejczyk, którego gol dał zwycięstwo Koronie. Maciej Korzym pierwszy raz trafił do siatki po kontuzji. Natomiast Wojciech Skaba otworzył wynik meczu z Lechem Poznań. Do drugi samobój wypożyczonego z Legii bramkarza w tym sezonie. Okazję na poprawienie dorobku strzeleckiego miał Wojciech Trochim, ale z rzutu karnego uderzył w słupek.

Wypożyczeni legioniści
Ekwueme Martins (Zagłębie Lubin) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Odrą Wodzisław
Jędrzejczyk Artur (Korona Kielce) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Lechią Gdańsk. Strzelec jedynej bramki w 58. minucie.
Korzym Maciej (GKS Bełchatów) - do 80. minuty w przegranym 1-2 meczu z Arką Gdynia. Strzelec gola 1-1 w 40. minucie. Ukarany żółtą kartką.
Kucharczyk Michał (Świt Nowy Dwór Maz.) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z GKS Jastrzębie Zdrój
Majkowski Kamil (Znicz Pruszków) - nie grał w przegranym 2-3 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Małkowski Łukasz (Ruch Radzionków) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z GKS Tychy
Paluchowski Adrian (Piast Gliwice) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu ze Śląskiem Wrocław
Skaba Wojciech (Polonia Bytom) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Lechem Poznań. Strzelec samobójczej bramki na 1-0 w 7. minucie.
Świdzikowski Maciej (Radomiak Radom) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z GLKS Nadarzyn
Trafalski Tomasz (Orkan Sochaczew) - pojawił się na boisku w końcówce wygranego 4-1 spotkania z Ożarowianką, zastępując Bartłomieja Walewskiego
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Rakowem Częstochowa. W 45. minucie nie wykorzystał rzutu karnego - trafił w słupek. Ukarany żółtą kartką.