Wojciech Trochim - fot. Hagi

Wypożyczeni: Trochim strzela

Fumen - Wiadomość archiwalna

Wczoraj odbyły się spotkania w II lidze. Tym samym na murawę wybiegli dwaj piłkarze wypożyczeni z Legii. Piotr Wasikowski zaliczył pełny występ w barwach Zawiszy. Natomiast Wojciech Trochim piękną bramką otworzył wynik meczu z Lechią Zielona Góra.

Wypożyczeni legioniści
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - najbliższy mecz 20 sierpnia z Wartą Poznań
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - najbliższy mecz 21 sierpnia z Górnikiem Polkowice
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Lechią Zielona Góra. Strzelec bramki w 42. minucie na 1-0.
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Miedzią Legnica