Wypożyczeni: Zwycięski Kosecki

Fumen - Wiadomość archiwalna

Bolesnych porażek doznali wypożyczeni z Legii piłkarze występujący w barwach Stilonu. Adam Banasiak, Maciej Górski oraz Radosław Mikołajczak musieli uznać wyższość GKS-u Katowice. Powodów do radości nie miał również Wojciech Trochim, którego ekipa straciła bramkę w doliczonym czasie gry. Jedynie Jakub Kosecki schodził z murawy w roli wygranego. Powracający po pauzie za kartki Piotr Wasikowski nie pojawił się na murawie.

Wypożyczeni legioniści
Banasiak Adam (Stilon Gorzów) - od 46. minuty w przegranym 2-4 meczu z GKS Katowice
Górski Maciej (Stilon Gorzów) - od 90. minuty w przegranym 2-4 meczu z GKS Katowice
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - do 69. minuty w wygranym 2-1 meczu z MKS Kluczbork
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - do 85. minuty w przegranym 2-4 meczu z GKS Katowice
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Wałbrzych
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Rakowem Częstochowa