Radosław Mikołajczak - fot. LegiaLive!

Wypożyczeni: Mikołajczak daje zwycięstwo

Fumen - Wiadomość archiwalna

Radosław Mikołajczak zapewnił zwycięstwo Stilonowi Gorzów. Wypożyczony z Legii piłkarz, wpisał się na listę strzelców tuż przed końcem spotkania. Co ważne, była to jedyna bramka w meczu. W mecz wystąpili również Adam Banasiak i Maciej Górski. Powody do radości mieli również Jakub Kosecki oraz Wojciech Trochim, których zespoły sięgnęły po komplet punktów.

Wypożyczeni legioniści
Banasiak Adam (Stilon Gorzów) - od 61. minuty w wygranym 1-0 meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Górski Maciej (Stilon Gorzów) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - do 83. minuty w wygranym 4-2 meczu z Ruchem Radzionków
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Strzelec bramki na 1-0 w 87. minucie.
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z GKS Tychy
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - nie grał w wygranym 5-1 meczu z Nielbą Wągrowiec