Wypożyczeni: Gol Banasiaka, czerwień Górskiego i Kosy

Fumen - Wiadomość archiwalna

Sobota nie była udana dla wypożyczonych z Legii piłkarzy. Wojciech Trochim pojawił się na boisku dopiero po przerwie, ale jego zespół przegrał w Częstochowie. Porażki doznali legioniści występujący w Gorzowie Wielkopolskim. Występ osłodził sobie Adam Banasiak, który zdobył jedną z bramek. Anty bohaterem okazał się Maciej Górski. Młody napastnik opuścił murawę ze względu na czerwoną kartkę. W niedzielę z boiska usunięty został Jakub Kosecki.

Wypożyczeni legioniści
Banasiak Adam (Stilon Gorzów) - do 78. minuty w przegranym 2-4 meczu z Flotą Świnoujście. Strzelec bramki na 2-1 w 42. minucie.
Górski Maciej (Stilon Gorzów) - do 78. minuty w przegranym 2-4 meczu z Flotą Świnoujście. Ukarany czerwoną kartką.
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - 61 minut w wygranym 1-0 wyjazdowym meczu z Kolejarzem Stróże. Ukarany dwiema żółtymi kartkami i w konsekwencji w 62. minucie musiał opuścić plac gry.
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - 90 minut w przegranym 2-4 meczu z Flotą Świnoujście. Ukarany żółtą kartką.
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - od 46. minuty w przegrany 0-1 meczu z Rakowem Częstochowa
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Lechią Zielona Góra, leczy kontuzję pachwiny. Treningi wznowi za kilka dni