Jakub Kosecki zdobył dwie bramki dla swojej drużyny - fot. LegiaLive!

Wypożyczeni: Dwie bramki Koseckiego dają zwycięstwo

Fumen - Wiadomość archiwalna

Świetny występ w barwach ŁKS-u Łódź zaliczył w czwartek Jakub Kosecki. Wypożyczony z Legii piłkarz zdobył dwie bramki dla swojego zespołu, zapewniając mu zwycięstwo. Dotkliwej porażki doznali legioniści występujący w barwach Stilonu. Natomiast w pojedynku Wojciecha Trochima z Piotrem Wasikowskim, górą był gracz Zawiszy. Na domiar złego, napastnik Bałtyku miał udział przy utracie drugiej bramki.

Wypożyczeni legioniści:
Banasiak Adam (Stilon Gorzów) - nie grał w przegranym 0-5 meczu z Piastem Gliwice
Górski Maciej (Stilon Gorzów) - 90 minut w przegranym 0-5 meczu z Piastem Gliwice
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - do 90 minuty w wygranym 2-0 meczu z Odrą Wodzisław. Zdobywca dwóch bramek w 41. i 88. minucie.
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - od 46. minuty w przegranym 0-5 meczu z Piastem Gliwice
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Bałtykiem Gdynia