Maciej Skorża - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Skorża: Liczę, że zawodnicy powalczą o wicemistrzostwo

Woytek - Wiadomość archiwalna

"Szykuje się ciekawy mecz. Mistrz Polski gra ze zdobywcą Pucharu Polski i to po raz pierwszy na stadionie, który będzie w pełni oddany do użytku. Można spodziewać się dobrego widowiska. Spotkanie będzie specyficzne ze względu na podłoże mentalne obu drużyn. Postawa jednych i drugich może być pod znakiem zapytania.
Ja natomiast mocno liczę, że moi zawodnicy będą nadal chcieli walczyć o drugie miejsce. Przed nami bardzo trudne spotkania do końca sezonu. Mecz z Wisłą musimy zagrać na najwyższych obrotach - na to liczę" - mówi przed meczem Maciej Skorża.

"Dobre wiadomości są takie, że wczoraj trening dobrze zniósł Dickson Choto. To dla nas podstawa. W czwartek trenował z pełnym obciążeniem, ale dopiero po dzisiejszych zajęciach podejmiemy decyzję czy zagra. Problem jest natomiast z Michalem Hubnikiem - zobaczymy czy dziś wyjdzie na trening. Istnieje duże ryzyko, że Michal nie zagra" - dodaje trener Legii.

Na pewno nie zagrają: Michał Żyro, Ariel Borysiuk, Ivica Vrdoljak, Inaki Astiz, Takesure Chinyama i Bruno Mezenga.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.