ME: Cracovia 1-4 Legia

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W spotkaniu Młodej Ekstraklasy piłkarze Legii pokonali 4-1 Cracovię. Goście objęli prowadzenie już w 6. minucie, kiedy do bramki krakowian trafił Cezary Michalak. Na kolejne gole musieliśmy poczekać do drugiej połowy. W 57. minucie rezultat podwyższył Norbert Misiak. Kilka minut później było już 3-0 dla Legii, bo piłkę głową do bramki wpakował Jakub Kosecki. Ostatni gol dla gości wpadł w 81. minucie.

ME: Cracovia 1-4 (0-1) Legia Warszawa
6' 0-1 Michalak
57' 0-2 Misiak (as. Łukasik)
66' 0-3 Kosecki (as. Jagiełło)
74' 1-3 Rupa (karny po faulu Antolovicia na Piszczku)
81' 1-4 Jagiełło

żółte kartki: Kłusek (2), Stromecki, Biernat - Antolović
czerwona kartka: Kłusek (za dwie żółte)

Skład Legii: Marijan Antolović - Marcin Bochenek, Inaki Astiz, Cezary Michalak (88' Kamil Dankowski), Michał Grudniewski - Michał Kopczyński (85' Marcin Stromecki), Maciej Prusinowski (46' Kordian Latos), Daniel Łukasik (85' Mateusz Pogonowski), Norbert Misiak - Bartosz Żurek (46' Aleksander Jagiełło), Jakub Kosecki.