REKLAMA
REKLAMA

Legioniści traktują Superpuchar poważnie

Woytek - Wiadomość archiwalna

11 lutego o godz. 20:30 Legia zagra z Wisłą Kraków o Superpuchar Polski. Będzie to pierwsze spotkanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Legioniści podkreślają, że podchodzą do tego meczu bardzo poważnie i zależy im na zdobyciu trofeum.
"Mecz o Superpuchar to spotkanie o trofeum. To zdobywa się wygrywając mecz, bez względu na to, gdzie on się odbywa. Dla nas najważniejsze jest pokazanie, że ta praca, którą wykonaliśmy, była wykonana dobrze i że idziemy w dobrym kierunku. A że akurat mecz będzie rozgrywany na Stadionie Narodowym, i to będzie jego otwarcie, to doda tylko kolorytu" - mówi Michał Żewłakow.

"Spotkania z Wisłą są zawsze prestiżowe, zarówno dla jednego, jak i dla drugiego zespołu. Traktujemy Superpuchar bardzo poważnie. Możliwość zagrania pierwszego meczu na Stadionie Narodowym zobowiązuje. Mam nadzieję, że na stadionie zgromadzi się liczna widownia i będzie fajne widowisko" - twierdzi drugi trener Legii Rafał Janas.

"Każdy puchar w gablocie jest czymś, co pozostaje na lata. Oczywiście chcielibyśmy wygrać, traktujemy ten mecz bardzo poważnie. Rozmawiałem z prezesem Wisły i on traktuje ten mecz równie poważnie. Myślę, że na inaugurację Stadionu Narodowego będziemy mogli oczekiwać dobrego spotkania" - mówi Leszek Miklas.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.