REKLAMA

Legioniści o sparingu z Dynamem

turi i Woytek - Wiadomość archiwalna

Janusz Gol: Cieszy wygrany sparing. Dziś mieliśmy mocniejszego przeciwnika niż nasi ostatni rywale. Cieszy również dobra gra zespołowa. Widać było zaangażowanie w całej drużynie. Na pewno w przyszłości będzie to procentować. Czy ja zastąpię Ariela, czy Ivica, to jeszcze się okaże. Jesienią częściej grałem z przodu. Ponadto jego transfer nie jest jeszcze pewny. Zobaczymy jak będzie.

Jakub Kosecki: Mogłem dziś strzelić bramkę, ale nie udało się. Był to najcięższy sparing jak do tej pory. Mieliśmy swoje okazje, żeby podwyższyć wynik. Przeciwnik w zasadzie nie stworzył żadnej sytuacji. Dusan Kuciak był bezrobotny. Czuję się dobrze, jestem mocny i chciałbym, żeby tak było do końca sezonu. Wierzę, że tak będzie.

Jakub Wawrzyniak: W pierwszej połowie Dynamo było bardziej wymagającym przeciwnikiem. W drugiej tempo meczu trochę siadło. Nie było to aż tak ciekawe widowisko, ale to w drugiej części udało nam się strzelić bramkę.

Michał Żyro: Środek ataku nie jest dla mnie nową pozycją. W reprezentacji gram co mecz jako wysunięty napastnik. Na treningach trener też ustawia mnie na tej pozycji. Ważne, że wygraliśmy mecz i pokazaliśmy fajną piłkę. Taktycznie zagraliśmy dobrze i wszystko idzie w dobrym kierunku.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.