Leszek Miklas - fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Miklas: Inny termin nie wchodzi w rachubę

źródło: sport.tvp.pl / własne - Wiadomość archiwalna

Nadal nie ma decyzji dotyczącej możliwości rozegrania meczu o Superpuchar. Część wymogów już została spełniona, ale wciąż sporo zastrzeżeń ma policja. Przedstawiciele Legii Warszawa i Wisły Kraków zgodnie twierdzą, że jest to jedyny możliwy termin rozegrania spotkania.
"My do tego podchodzimy spokojnie. Jeżeli nie będzie zgody na rozegranie tego spotkania, to zorganizujemy jakiś sparing, ale byłoby bardzo szkoda. Inny termin nie wchodzi w rachubę. To i tak jest pół roku po czasie, w którym ten mecz powinien być rozegrany" – powiedział sport.tvp.pl Leszek Miklas, dyrektor sportowy Legii.

Trener Maciej Skorża natomiast często podkreśla, że spotkanie o stawkę będzie dla drużyny dobrym przetarciem przed ważnymi pojedynkami ze Sportingiem Lizbona.

"Ta sytuacja nic nie zmienia. Superpuchar od dawna jest wpisany w plan naszych przygotowań. Za kilka dni może się okazać, że opinia będzie pozytywna. Wszyscy jesteśmy tutaj, spotykamy się i liczymy, że ten mecz będzie piłkarskim świętem" – mówi Adrian Ochalik, rzecznik prasowy Wisły Kraków.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.