Wypożyczeni: Dwa gole Koseckiego

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Wypożyczony z Legii do Lechii Jakub Kosecki zdobył dwie bramki w spotkaniu gdańszczan z Podbeskidziem Bielsko-Biała. To jednak nie wystarczyło Lechii do zdobycia nawet punktu - górale wygrali 3-2. Kosecki przez całe 90 minut był zawodnikiem aktywnym i stworzył kilka groźnych sytuacji pod bramką Podbeskidzia. Z kolei jednego gola zdobył w barwach Piasta Gliwice Wojciech Lisowski. Jego drużyna pokonała Wartę Poznań 3-0. 90 minut w barwach Boraca Banja Luka zagrał Marijan Antolović i zachował czyste konto.

Wypożyczeni:
Marijan Antolović (Borac Banja Luka) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Široki Brijeg
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - nie zagrał w przegranym 1-4 meczu ligowym z Arką Gdynia
Marcin Bochenek (Arka Gdynia) - zagrał ostatnie 7 minut w wygranym 4-1 meczu ligowym z Olimpią Elbląg
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - wszedł w 60. minucie zremisowanego 0-0 meczu z Legionovią
Srdja Kneżević (Borac Banja Luka) - nie zagrał w zremisowanym 0-0 meczu z Široki Brijeg
Jakub Kosecki (Lechia Gdańsk) - zagrał 90 minut i strzelił 2 gole w przegranym 2-3 meczu ligowym z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Mateusz Lisiecki (Olimpia Elbląg) - nie zagrał w przegranym 1-4 meczu ligowym z Arką Gdynia
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie zagrał w wygranym 1-0 meczu ze Stalą Rzeszów
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - zagrał 90 minut i zdobył 1 gola w wygranym 3-0 meczu ligowym z Wartą Poznań
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - od 84. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Legią. Strzelił gola ze spalonego, a za grę po gwizdku sędziego został ukarany żółtą kartką
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - zagrał 87 minut w zremisowanym 0-0 ligowym meczu z MKS Kutno
Piotr Wasikowski (Chojniczanka Chojnice) - zagrał 80 minut w wygranym 1-0 ligowym meczu z GKS-em Tychy
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - nie zagrał w zremisowanym 1-1 ligowym meczu z Turem Turek