Sektor gości w Gdyni - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Arkowcy będą dopingować zza stadionu

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Kibice Arki na dzisiejszym meczu z Legią nie utworzą młyna. W związku z protestem, arkowcy zapowiedzieli zbiórkę przed stadionem i zza ogrodzenia będą prowadzili doping. "W związku z licznymi pytaniami, przypominamy, że nikt nie organizuje wyjazdu do Gdyni" - informują ponadto Grupy Kibicowskie Legii. Wobec zakazu wyjazdowego na mecze Pucharu Polski dla legionistów, sektor gości w Gdyni pozostanie dziś pusty.

"(...) Doprowadźmy ponownie do sytuacji, która miała miejsce 14 marca, kiedy do Gdyni zawitał Śląsk Wrocław. Wówczas było naprawdę elegancko. Stać nas na więcej, a ranga środowego meczu jest jeszcze większa, niż tego sprzed trzech tygodni. Pełna mobilizacja! Pokażmy wszystkim niezdecydowanym co do słuszności protestu, także tym, którzy w nas nie wierzyli, ale udowodnijmy zwłaszcza sobie, że potrafimy się zebrać, pojechać z konkretnym dopingiem i godnie reprezentować nasz Klub" - informują kibice Arki przed dzisiejszym meczem z Legią, którego początek zaplanowano na godz. 18:30.

Arkowcy jeszcze dziś prowadzić będą zapisy na wyjazd na rewanżowe spotkanie z Legią przy Łazienkowskiej. Przejazd w dwie strony i bilet na mecz kosztować będą 100 złotych.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.