Wojciech Lisowski - fot. Legionisci.com

Wypożyczeni: Gol Lisowskiego

Fumen - Wiadomość archiwalna

Już w środę swoje zawody rozegrali piłkarze Piasta Gliwice, w barwach którego bramkę zdobył Wojciech Lisowski. Marijan Antolović zachował czyste konto, a jego Borac okazał się lepszy od Travnika. 90 minut zaliczył również Srdja Kneżević, który ujrzał żółty kartonik. Zresztą w miniony weekend trzech z ośmiu wypożyczonych z Legii zawodników zostało ukaranych w ten sposób.

Bilans wypożyczonych legionistów
Marijan Antolović (Borac Banja Luka) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Travnikiem.
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Pogonią Szczecin, choć czerwona kartka z meczu z Polonią Bytom została anulowana
Marcin Bochenek (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Ruchem Radzionków, asysta przy golu na 3-1
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 2-0 mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Pogonią Siedlce; rozegrał za to 50 minut w meczu IV-ligowych rezerw Znicza z Żyrardowianką (wygranym 5-2) i zdobył 3 gole - po zdobyciu hat-tricka cieszył się tak bardzo, że... otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko...
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Orłem Wierzbica
Srdja Kneżević (Borac Banja Luka) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Travnikiem; ukarany żółtą kartką
Jakub Kosecki (Lechia Gdańsk) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Zagłębiem Lubin
Mateusz Lisiecki (Olimpia Elbląg) - od 83. minuty w wygranym 2-1 meczu z Pogonią Szczecin; ukarany żółtą kartką.
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz; zdobył gola na 2-0 w 80. minucie spotkania
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Czarnymi Żagań; ukarany żółtą kartką
Piotr Wasikowski (Chojniczanka Chojnice) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Bytovią Bytów
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu ze Śląskiem Wrocław