Jakub Wawrzyniak - fot. Legionisci.com

Polska 2-0 Mołdawia

Woytek - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski wygrała 2-0 z Mołdawią w drugim meczu eliminacyjnym Mistrzostw Świata. Pierwszą bramkę "biało-czerwoni" zdobyli w 33. minucie po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Jakuba Błaszczykowskiego. Wynik ustalił w 81. minucie legionista Jakub Wawrzyniak. W pierwszej połowie na boisku przebywał inny piłkarz stołecznego klubu, Marek Saganowski.

Polska 2-0 (1-0) Mołdawia
1-0 - 33 min. Jakub Błaszczykowski (karny)
2-0 - 81 min. Jakub Wawrzyniak

Polska: 22. Przemysław Tytoń - 26. Łukasz Piszczek, 27. Marcin Wasilewski, 2. Kamil Glik, 14. Jakub Wawrzyniak - 16. Jakub Błaszczykowski, 6. Ariel Borysiuk (76, 15. Grzegorz Krychowiak), 7. Eugen Polanski, 23. Marek Saganowski (46, 19. Waldemar Sobota), 18. Adrian Mierzejewski (71, 8. Artur Sobiech) - 9. Robert Lewandowski.

sędziował: Ilias Spathas (Grecja).