Marijan Antolović - fot. Legionisci.com

Wypożyczeni: Przerwana seria drużyny Antolovicia

Fumen - Wiadomość archiwalna

Nie był to zbyt udany weekend dla wypożyczonych z Legii piłkarzy. Po sześciu zwycięstwach z rzędu porażki doznał Żeljeznicar z Marijanem Antoloviciem w składzie. Z wygranej cieszyli się tylko Konrad Romachów i Jakub Waszkiewicz. Dodatkowe powody do radości miał ostatni z nich, który spędził na murawie pełne 90 minut.

Wypożyczeni legioniści
Marijan Antolović (Żeljeznicar Sarajewo) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z FK Sarajewo
Jacek Knyziak (Znicz II Pruszków) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Victorią Sulejówek
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - w rundzie jesiennej nie będzie grał z powodów zdrowotnych
Konrad Romachów (Płomień Ełk) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Turem Bielsk Podlaski
Kacper Starek (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Garbarnią Kraków
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Ruchem Chorzów. Nie wystąpił także w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - do 73. minuty w przegranym 0-1 meczu z Garbarnią Kraków
Jakub Waszkiewicz (Wissa Szczuczyn) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Granicą Kętrzyn
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Ruchem Chorzów
Paweł Zieliński (Stal Stalowa Wola) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Unią Tarnów