Marijan Antolović - fot. Legionisci.com

Wypożyczeni: Antolović mistrzem jesieni

Fumen - Wiadomość archiwalna

Runda jesienna zakończyła się dla zespołów z niższych lig, do których zostali wypożyczeni legioniści. Tym samym pozostaje śledzenie poczynań Piasta Gliwice oraz Żeljeznicara Sarajewo. Zespół ze Śląska z Damianem Zboźniem w składzie doznał bolesnej porażki w Kielcach. Z kolei Marijan Antolović i jego zespół, dzięki wygranej, zostali mistrzem rundy jesiennej w Bośni i Hercegowinie.

Wypożyczeni legioniści
Marijan Antolović (Żeljeznicar Sarajewo) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Siroki Brijeg
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - w rundzie jesiennej nie będzie grał z powodów zdrowotnych
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w przegranym 0-4 meczu z Koroną Kielce
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - 90 minut w przegranym 0-4 meczu z Koroną Kielce