Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Najlepsza oprawa października - Arka Gdynia
Najlepsza oprawa października - Arka Gdynia
Środa, 26 grudnia 2012 r. godz. 21:03

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Choreo października: Dwie oprawy Legii w TOP10

Bodziach

Ultrasi z całej Polski wybrali 10 najlepszych opraw zaprezentowanych na trybunach w naszym kraju w październiku. Zwyciężyła choreografia Arki - malowana sektorówka "Ultras" z transparentem "Jedyne co nas ogranicza to wyobraźnia" oraz pirotechnika. Na podium znalazła się oprawa Pogoni z meczu z Legią oraz... oprawa Beskidu Andrychów.

W TOP 10 znalazły się dwie choreografie Legii z wyjazdowego meczu w Szczecinie - na miejscu czwartym choreo z okazji 15-lecia grupy Turyści, zaś na ósmym - "Lecim na Szczecin". Wyróżnione zostały także oprawy Śląska, Korony, Stali Rzeszów i BKS-u Bielsko-Biała.

1. Ultras (Arka Gdynia) - 771 pkt.2. Sztuka przetrwania (Pogoń Szczecin) - 502 pkt.3. Chcieliście to macie (Beskid Andrychów) - 432 pkt.


4. Turyści (Legia Warszawa) - 363 pkt.


5. Słońce zachodzi (Śląsk Wrocław) - 308 pkt.6. Nadajemy barwy tej trybunie (Korona Kielce) - 290 pkt.


7. Wszystkie osiedla (Stal Rzeszów) - 158 pkt.


8. Lecim na Szczecin (Legia Warszawa) - 75 pkt.9. Pozdrówki (Pogoń Szczecin) - 57 pkt.


10. Wojownicy południa (BKS Bielsko-Biała) - 56 pkt.


przeczytaj więcej o: , , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!