fot. turi / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk: W końcu ktoś docenił moją ciężką pracę

Bodziach, źródło: Warszawa.sport.pl - Wiadomość archiwalna

W ostatnich dniach Artur Jędrzejczyk przedłużył kontrakt z Legią, chociaż obrońcą naszego klubu interesowały się zagraniczne kluby. "Były oferty, zapytania z innych klubów. Z jednym z nich nie dogadaliśmy się. Wiadomo, że każdy zawodnik chce spróbować sił za granicą, ale z drugiej strony chciałem zostać i powalczyć o mistrzostwo. Tego tytułu jeszcze nie zdobyłem. Zobaczymy jak wszystko potoczy się w przyszłości" - mówi Jędrzejczyk.

Nasz obrońca otrzymał znaczącą podwyżkę pensji. "W końcu można powiedzieć, że ktoś docenił moją ciężką pracę i teraz wypada to kontynuować" - mówi w rozmowie z Warszawa.sport.pl.

"Jędza" przekonuje, że każdy z piłkarzy jest w Legii po to, by zdobyć mistrzostwo kraju. "W poprzednim sezonie tytuł przeszedł nam koło nosa. Nie chcemy, żeby taki scenariusz powtórzył się. W klubie każdy zdaje sobie z tego sprawę, dlatego poczyniono takie, a inne ruchy transferowe" - mówi.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.