Oprawa przygotowana przez kibiców Wisły na mecz z koszykarzami Legii - fot. Gacek

Koszykówka: Wisła Kraków 65-82 Legia Warszawa. Legia trzecia i gra dalej!

W rozegranym dziś przy Reymonta wyjazdowym meczu ligowym koszykarze Legii pokonali Wisłę Kraków 82-65. Wyniki poszczególnych kwart: 14-12 18-21 14-17, 19-32. Legioniści znakomicie finiszowali w lidze i zapewnili sobie 3. miejsce przed fazą play-off, którą rozpoczną już za tydzień na Bemowie. Porażka wykluczyła z tej fazy zespół z Krakowa.

Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Gacka

Więcej informacji w dziale Koszykówka.

Najskuteczniejszym koszykarzem Legii w tym meczu był Michał Wojtyński. W pierwszej kwarcie wiślacy rozcięli czoło Tomkowi Jaremkiewiczowi, który musiał pojechać do szpitala.

Mecz w hali Wisły obejrzał komplet 700 kibiców, z czego połowa aktywnie i głośno dopingowała. Gospodarze przygotowali oprawę o treści "Warszawa poWiśle", która była odpowiedzią na ostatnią oprawę zaprezentowaną przez legionistów na meczu piłkarzy w Krakowie - "Legia - klub nad Wisłą".