fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Niepewny występ Koseckiego, Jodłowca i Łukasika

Wiśnia i Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę Legia podejmować będzie na własnym stadionie Zagłębie Lubin. Jan Urban na razie nie może być pewny występu kilku zawodników, którzy zagrali od początku w meczu ligowym z Polonią. Jakub Kosecki narzeka na stłuczenie i jego występ stoi pod znakiem zapytania. W środę przedwcześnie trening opuścił Tomasz Jodłowiec.

"Jeszcze nie rozmawiałem z lekarzem, ale wydaje mi się, że to nic poważnego. Jeśli by tak było, to na pewno nie będziemy ryzykować, bo w linii defensywnej mamy mamy spore możliwości rotacji. Tomkowi brakuje trochę rytmu meczowego, w ostatnim tygodniu zagrał mecz w Pucharze Polski i w lidze, ale gdyby z jego zdrowiem nie było najlepiej, na pewno nie będziemy ryzykować" - powiedział Jan Urban.
Ponadto niepewny jest występ Daniela Łukasika, a Marko Suler ma infekcję wirusową.

Kto w sobotnim spotkaniu zagra z przodu, gdzie trener ma do dyspozycji Saganowskiego, Ljuboję i Dwaliszwilego? "Na dwa dni przed meczem nie będę mówił, ale dobrze, że mogę rotować zawodnikami, do tego dochodzą spotkania Pucharu Polski. Z tego można się tylko cieszyć, a mi pozostaje wierzyć, że wszyscy będą zdrowi" - mówi Urban.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.