Marijan Antolović - fot. Legionisci.com

Wypożyczeni: Antolović mistrzem Bośni

Fumen - Wiadomość archiwalna

To był szczególny weekend dla Marijana Antolovicia. Wypożyczony z Legii bramkarz sięgnął z Żeljeznicarem po mistrzostwo Bośni i Hercegowiny na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. "Maki" i jego ekipa mają szanse na krajowy puchar. Decydujący mecz w środę. Z kolei do bramki Chojniczanki powrócił po wyleczeniu urazu Konrad Jałocha, który puścił bramkę z rzut karnego.

Bilans wypożyczonych legionistów
Marijan Antolović (FK Żeljeznicar) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Velezem Mostar
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Sandecją Nowy Sącz. Ukarany żółtą kartką.
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Elaną Toruń
Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże) - od 77. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Grudziądz
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 3-2 meczu ze Śląskiem Wrocław
Cezary Michalak (Warta Poznań) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Flotą Świnoujście
Mateusz Romachów (Wigry Suwałki) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - do 57. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Wisłą Płock
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 3-2 meczu ze Śląskiem Wrocław
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Wisłą Płock
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - od 76. minuty w wygranym 3-2 meczu ze Śląskiem Wrocław
Bartosz Żurek (GKS Bełchatów) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Pogonią Szczecin. Do 68. minuty w wygranym 3-0 meczu z Pogonią w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy.