Wojciech Lisowski - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Gol Lisowskiego w meczu ME

Fumen - Wiadomość archiwalna

Wojciech Lisowski po raz kolejny trafił do bramki rywali. Tym razem w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy pokonał bramkarza Podbeskidzia. To było drugiej trafienie "Liska" w trzech ostatnich meczach tych rozgrywek. W Bośni Marijan Antolović nie sięgnął po krajowych puchar. Jego ekipa przegrała w karnych. Wygląda na to, że na dobre do bramki Chojniczanki powrócił Konrad Jałocha.

Bilans wypożyczonych legionistów
Marijan Antolović (FK Żeljeznicar) - 90 minut w wygranym 4-0 meczu z FK Leotra Trebinje. We wtorek zagrał w rewanżowym meczu finału Pucharu Bośni. Żeljeznicar z Srijoki Brijeg przegrał po rzutach karnych 4-5.
Mateusz Cichocki (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z GKS Tychy
Konrad Jałocha (Chojniczanka Chojnice) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Chrobrym Głogów. W środę zagrał 90 minut w zaległym meczu z Gryfem Wejherowo. Chojniczanka wygrała 1-0.
Kamil Kurowski (Kolejarz Stróże) - od 46. minuty w przegranym 0-2 meczu z Zawiszą Bydgoszcz
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Wystąpił przez 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu ME przeciwko Podbeskidziu. Strzelił bramkę na 1-0 w 69. minucie.
Cezary Michalak (Warta Poznań) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Polonią Bytom
Mateusz Romachów (Wigry Suwałki) - nie grał w wygranym 3-0 meczu z Wisłą Puławy
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - do 46. minuty w przegranym 0-2 meczu z Resovią Rzeszów
Jakub Szumski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Piotr Wasikowski (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Resovią Rzeszów
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Wisłą Puławy
Damian Zbozień (Piast Gliwice) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Ukarany żółtą kartką.
Bartosz Żurek (GKS Bełchatów) - od 87. minuty w wygranym 3-2 meczu z Zagłębiem Lubin