fot. Legionisci.com
REKLAMA

Spotkanie z autorem książki "Sieć". Dziś sprzedaż w SportsBarze

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Wczoraj w pubie "Przejście" odbyło się spotkanie premierowe z Michałem Buczakiem, autorem książki "Sieć", w którym wzięło udział około 40 osób - osoby związane z wydawnictwem, firmy współpracujące przy wydaniu książki, firmy dystrybucyjne, a także dziennikarze i przyjaciele autora.

Spotkanie przebiegało w sympatycznej atmosferze. Prowadzący zaznajomił wszystkich z sylwetką autora, jego życiorysem i dotychczasowymi pracami. Następnie pokrótce omówiona została najnowsza pozycja, tematyka książki, a zwłaszcza kontekst jej powstania. Po części oficjalnej był czas na pytania zaproszonych gości. Po spotkaniu goście mieli okazję do zakupu na miejscu nowej książki.

Dzisiaj książkę będzie można nabyć bezpośrednio od autora w SportsBarze Ł3 w godzinach 17-20 w cenie 36 złotych. Książka jest z gatunku political fiction i opowiada o walce rządu z kibicami w Polsce przed Euro 2012.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
ss - 04.12.2013 / 15:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

w abj już jest

odpowiedz
Doru - 03.12.2013 / 17:58, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie czytam ksiazek:) i czy beda race?

odpowiedz
swider - 03.12.2013 / 17:45, *..dynamic.chello.pl

Swietna ksiazka przeczytalem w jeden wieczor. Czekam na kolejne ksiazki tego autora . Pozdrawiam

odpowiedz
ani 87 - 03.12.2013 / 16:22, *..lukman.pl

W ABJ będzie można kupić?

odpowiedz
er. - 03.12.2013 / 16:16, *..ip.mgk.pl

A przepraszam, o czym ta książka?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.