Patryk Mikita - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Czarnecki nie pokonał Mechanika

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Bartłomiej Czarnecki, będący ostatnio w dobrej formie strzeleckiej, tym razem nie wpisał się na listę strzelców. Wypożyczony do Pilicy napastnik nie znalazł sposobu na bramkarza Mechanika Radomsko. W rozgrywkach ekstraklasy zobaczyliśmy Patryka Mikitę, który wszedł na ostatni kwadrans w Szczecinie.

Bilans wypożyczonych legionistów
Łukasz Bogusławski (Widzew Łódź) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Pogonią Szczecin. Do 58. minuty w wygranym 2-0 meczu III-ligowych rezerw z Omegą Kleszczów.
Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) - 90 minut w wygrany 3-0 meczu z GKS Katowice
Bartłomiej Czarnecki (Pilica Białobrzegi) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Mechanikiem Radomsko
Kamil Dankowski (Legionovia Legionowo) - od 88. minuty w wygranym 1-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Artur Dębiec (Ożarowianka Ożarów) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Okęciem Warszawa
Mateusz Długołęcki (Dolcan Ząbki) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Marcel Gąsior (GKS Tychy) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Chojniczanką Chojnice
Jan Grzesik (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Calisią Kalisz
Michał Grudniewski (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Calisią Kalisz
Aleksander Jagiełło (Lechia Gdańsk) - nie grał w przegranym 0-1 meczu ze Śląskiem Wrocław. 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu III-ligowych rezerw z Pogonią II Szczecin.
Kordian Latos (Jarota Jarocin) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Bytovią Bytów
Kamil Mazek (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Patryk Mikita (Widzew Łódź) - od 74. minuty w przegranym 0-1 meczu z Pogonią Szczecin
Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Calisią Kalisz
Tomasz Prejs (Dolcan Ząbki) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Sandecją Nowy Sącz
Maciej Prusinowski (Olimpia Elbląg) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wigrami Suwałki. Ukarany żółtą kartką.
Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Wigrami Suwałki
Marcin Stromecki (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Puławy
Bartosz Widejko (Wigry Suwałki) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Elbląg
Paweł Wolski (Legionovia Legionowo) - do 88. minuty w wygranym 1-0 meczu ze Stalą Stalowa Wola
Bartosz Żurek (Cracovia) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Koroną Kielce z powodu kontuzji