Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Fani Warty Zawiercie na wyjazdowym meczu z Przemszą Siewierz
Fani Warty Zawiercie na wyjazdowym meczu z Przemszą Siewierz
Wtorek, 22 kwietnia 2014 r. godz. 17:21

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Na stadionach: W Siewierzu przewidzieli zachmurzenie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wyjątkowo w tym roku w przedświąteczny weekend ekstraklasa nie grała, ale odbyły się mecze niższych klas rozgrywkowych. Co nieco działo się także na żużlu. Na uwagę zasługuje prosta, ale pomysłowa prezentacja Warty Zawiercie z hasłem "Przewidujemy zachmurzenie". Ultrasi z Zawiercia nie pomylili się w prognozach, bowiem odpalili czarne świece dymne oraz race i zadymili boisko.

Najciekawiej było na meczach KKS-u Kalisz z Górnikiem Konin (oprawy z obu stron), ROW-u Rybnik z GKS-em katowice i Odry Opole z Polonią Bytom. Fani Olimpii Elbląg oraz Legii i Zagłębia nie weszli na stadion w Tarnobrzegu. Ultrasowali m.in. kibice GKS-u Katowice, ROW-u, Wigier, Siarki, Odry Opole i Polonii Bytom, KKS-u, Górnika Konin.

Żużel
Za nami dwie kolejki żużlowej ekstraligi, na których działo się trochę i pod wzlędem opraw, i awantur. Już przed meczem Apatora ze Spartą Wrocław było głośno o planowanym spotkaniu fanów Elany z Apatorem oraz obecności na trybunach Arkowców. Apator podjął decyzję o powrocie, na razie jednorazowym, młyna na Motoarenę. "Okazja sprzyja, nie damy dorobić wiele krawaciarzom, którzy rujnują wizerunek ukochanego klubu" - informowali przed meczem "Krzyżacy". Ostatecznie powrót Apatora okazał się nieudany - Elana będąca w przewadze liczebnej wpadła na zbiórkę lokalnego rywala i pewnie zwyciężyła. W związku z tym Apator na meczu nie wywiesił żadnej flagi i nie wystawił młyna.

Oprawy przygotowali m.in. fani Falubazu, Stali Gorzów, Unii Leszno, Wybrzeża czy Sparty Wrocław. Unia Leszno była blisko straty flagi na rzecz Stali Gorzów - ostatecznie gorzowianie jedynie porwali płótno przyjezdnych.

Finaliści Pucharu Polski nie wybierają się na Narodowy
Znamy już obu finalistów Pucharu Polski. Na stadionie Narodowym w Warszawie zagra Zagłębie Lubin z Zawiszą Bydgoszcz. Bydgoszczanie od dłuższego czasu bojkotują mecze swojego klubu. Chociaż PZPN przygotował atrakcyjne ceny biletów na ten mecz, wiadomo już, że na trybunach będzie smutno i pusto. Zagłębie zapowiedziało, że nie będzie organizowało wyjazdu do Warszawy. Poniżej pełna treść komunikatu lubinian:

"Decyzja ta jest dla nas bardzo trudna, ale sytuacja w głównej mierze, w jakiej znalazł się Zawisza, którego Kibice również rezygnują z wyjazdu do Warszawy oraz działania organizatora rozgrywek, powodują, że nie pozostawia się nam wyboru. Nie chcemy uczestniczyć w cyrku współorganizowanym przez Pana Osucha i PZPN.

Staliśmy ramię w ramię z Kibicami Zawiszy na długo przed pojawieniem się w klubie Pana Osucha. Dziś, bez cienia wątpliwości, stajemy po ich stronie w wojnie, którą wytoczył im właściciel. Nie do zaakceptowania dla nas jest fakt, że władze klubu podejmują działania, które szkodzą samemu Zawiszy i kibicom. Nie tylko przedstawiamy tutaj argumentację Kibiców Zawiszy, ale także prawników, którzy brali udział w pomocy prawnej. Według ich opinii przyznawane Kibicom Zawiszy zakazy były bezpodstawne, nieważne, a argumentacja "wyssana z palca". Co więcej z wielu źródeł wiemy, że za wydarzenia z meczu Zawisza - Widzew obarczono organizatora, prezes klubu i samą policję. Oczywiście w środkach masowego przekazu wskazano swoją wersję, ale przecież sama Ekstraklasa S.A. po tym meczu zamknęła stadion, jednoznacznie stwierdzając, że "organizator nie radzi sobie z organizacją imprez masowych na poziomie ekstraklasy", a była ona do tego czasu przeciwnikiem takich działań.

Na domiar tego Polski Związek Piłki Nożnej, jako organizator tego meczu, wbrew powszechnej opinii, wykazał się pełną determinacją, by obniżyć rangę tego finału i zredukować rolę kibiców w tym przedsięwzięciu. Podjęto starania, by arbitralnie decydować, kto ma prawo wejść na stadion, a kto nie. Podczas podkomisji sejmowej przedstawiciel PZPN, stwierdził, że wystąpił do jednego z klubów w Polsce o dane wszystkich kibiców z danego sektora, w celu uniemożliwienia komukolwiek z nich wejścia na finał, niezależnie czy kiedykolwiek byli karani. Co więcej, jasno dano nam do zrozumienia, że nie będziemy mieli możliwości zaprezentowania okolicznościowej oprawy graficznej, ze względu na jej łatwopalność. Nie godzimy się na ten stan rzeczy, tym bardziej, że w pamięci, jako żywo stoi przykład kibiców rosyjskich, którzy na Stadionie Narodowym, nie tak dawno, z dumą prezentowali gigantyczną sektorówkę z napisem "This is Russia".
W tym miejscu zaznaczamy, że postępowanie PZPN-u przed meczem finałowym nie jest odosobnionym przypadkiem, a konsekwentnym działaniem systemowym uderzającym w cały ruch kibicowski w Polsce. Zbigniew Boniek odwrócił się od kibiców, nie w sytuacji nazwania ich "burakami", ale w momencie zaniechania działań zmierzających do zmian, które wcześniej wspólnie omówione były chociażby z Ogólnopolskim Związkiem Stowarzyszeń Kibiców, który reprezentowany był także przez kibiców Zagłębia.
Nasi zawodnicy na boisku, przy wsparciu trybun, wybiegali awans do finału. Chwała im za to. Nie chcąc umniejszać tego wyniku, tym trudniej jest nam podejmować taką decyzję. Zważywszy jednak na wskazane powyżej okoliczności, jeszcze raz podkreślamy, że nie pozostawiono nam wyboru.
Niedawno obchodziliśmy okrągłą rocznicę zgody z Zawiszą, słowa: "Wszyscy niech słyszą, Zagłębie zawsze z Zawiszą" to nie marketingowy slogan. To jedyna bezcenna waluta, która nam pozostaje w czasach, kiedy na naszych oczach niszczy się ruch kibicowski.
Nikomu nie zabraniamy jechać na mecz, ale my wyjazdu organizować nie będziemy. Osoby, które to zrobią, podejmują decyzję na własną odpowiedzialność. Jednak chcielibyśmy prosić o przyłączenie się do naszych inicjatyw, jakie będą miały miejsce w Lubinie, o czym poinformujemy w najbliższym czasie.

Poniżej publikujemy także treść wspólnego oświadczenia sympatyków obu klubów:
Informujemy wszystkich kibiców w Polsce i nie tylko, że wspólnie podjęliśmy decyzję o bojkocie finałowego meczu Pucharu Polski pomiędzy drużynami Zawiszy i Zagłębia. Wpływ na tą decyzję ma nie tylko sytuacja kibiców Zawiszy (konflikt z pseudo-współwłaścicielem klubu), którą już wszyscy znają, ale także ogólny stosunek władz naszego kraju, działaczy PZPN, Ekstraklasy S.A, policji i prorządowych mediów do całego środowiska kibicowskiego.

To co obecnie ma miejsce i jakie restrykcje dotykają kibiców jest absurdalne. Zostaliśmy oszukani przez "rudowłosego szefa PZPN", który jeszcze nie dawno opowiadał o legalizacji rac, zniesieniu zakazów klubowych, zaprzestaniu zamykania sektorów gości i całych stadionów, stosowania odpowiedzialności zbiorowej, zniesieniu kart kibica i wprowadzeniu na stadionach sektorów z miejscami stojącymi dla fanatycznej części kibiców. Dzisiaj ten jegomość popiera takich "typków" jak Bednarz i Osuch, którzy kibicom dają zakazy klubowe według własnego "widzimisię" np. za stanie na schodach. Nie można traktować finału Pucharu Polski jako święta dla kibiców, ponieważ fani piłkarscy są najbardziej represjonowaną grupą społeczną w tym kraju.

Nieobecność zorganizowanych grup kibicowskich obu finałowych drużyn będzie jasnym sygnałem, że nasze środowisko sprzeciwia się antykibolskiej nagonce szerzonej przez wyżej wymienione podmioty. Zachęcamy wszystkich, aby przyłączyli się do tego bojkotu i wspólnie z nami zaprotestowali przeciwko nagannym poczynaniom wiadomych osób i instytucji. WSZYSCY NIECH SŁYSZĄ ZAGŁĘBIE ZAWSZE Z ZAWISZĄ!".

I liga:

ROW Rybnik - GKS Katowice (542).
GKS Katowice na wyjazdowym meczu z ROW-em Rybnik - fot. gieksa.pl Do Rybnika pojechało 542 kibiców GKS-u, w tym Banik (60). Przyjezdni wywiesili 9 flag. W 80. minucie spotkania zaprezentowali oprawę "Jeszcze Więcej", z przerobionym logo organizacji Nigdy Więcej, dłonią zaciśniętą na racy oraz hasłem "Ultras GieKSa - Pojebani Piromani". Całość dopełniły czarne folie aluminiowe oraz pirotechnika.

Odra Opole - Polonia Bytom (300).
Na meczu przyjaźni zaprezentowano oprawę składającą się z malowanych transparentów i sektorówek, tworzących hasło "Zasada dobrze znana w braterskiej więzi ziomów, Bytom czy Opole - nie mów nic nikomu". Całość uzupełniało sporo napisów "A.C.A.B.". Polonia przyjechała do Opola w 300 osób, z trzema flagami.

Miedź Legnica - Arka Gdynia (220).
Samej Arki na wyjeździe do Legnicy zaledwie 11 osób. Sektor gości wyglądał nieźle tylko dzięki wsparciu Zagłębia Lubin (198) i Lecha (11). Przyjezdni wywiesili dwie flagi.

Górnik Łęczna - GKS Bełchatów (101).
Gospodarzy w młynie 690, w tym Chełmianka i Motor. Zaprezentowali flagowisko i transparenty na dwóch kijach.

II liga:

Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg (550).
Siarka Tarnobrzeg na meczu z Olimpią Elbląg Przyjezdni ruszyli do Tarnobrzegu w 550 osób, w tym Legia (350) oraz Zagłębie Sosnowiec i BKS Bielsko (90). Przyjezdni nie weszli na sektor gości, z powodu wyższych niż miały być cen biletów (24 złote) i dopingowali swój zespół zza ogrodzenia. Siarka z licznym młynem.

Błękitni Stargard Szczeciński - Chrobry Głogów (130).
Chrobry, wspierany przez Stilon Gorzów (80), stawił się w Stargardzie w 130 osób. Wywiesili 3 flagi.

Wigry Suwałki - Znicz Pruszków ().
Gospodarze zaprezentowali malowaną sektorówkę z niedźwiedziem polarnym szturmującym bramę oraz transparenty z hasłem "Rozjebmy I ligi bramy, na awans czekamy".

Niższe ligi:

KKS Kalisz - Górnik Konin (210).
KKS Kalisz na meczu z Górnikiem Konin Gospodarze z dobrym młynem i dwiema oprawami. Pierwsza z nich to sektorówka "Kaliski Klub Sportowy". Na drugą składały się kartoniada w barwach, mini sektorówka oraz transparent "Bycie fanatykiem jest najlepszym narkotykiem". KKS wywiesił skrojoną flagę Górnika.

Strumyk Malawa - Wisłoka Dębica (165).
Wisłoka wspierana przez Górnika (21), z jedną flagą.

Szczakowianka Jaworzno - Ruch Radzionków (83).
Przyjezdni wywiesili jedną flagę. W drugiej połowie, po odpaleniu pirotechniki przez gospodarzy, sędzia przerwał spotkanie.

Błękitni Ropczyce - Igloopol Dębica (92).
Wicher Kobyłka - Hutnik Warszawa (55).
Stal Sanok - Hetman Zamość (60).
Lublinianka Lublin - Polonia Przemyśl (44).
Podlasie Biała Podlaska - Polonia Przemyśl (43).

Hutnik Huta Czechy - Mazovia Mińsk Mazowiecki (40).
Na meczu pojawiło się 20 fanów Hutnika oraz 40 Mazovii.

Hetman Włoszczowa - Naprzód Jędrzejów (35).
Gospodarzy w młynie, zaprezentowali sektorówkę. Goście nie zostali wpuszczeni na stadion.

GKP Targówek - Broń Radom (0).
Gospodarze zaprezentowali białe i czerwone flagi na kiju oraz transparent "Katyń, Smoleńsk - pamiętamy". Wystawili 60-osobowy młyn, w którym zasiedli także legioniści z Ząbek (13) i Nadnarwianka Pułtusk (11).

Puchar Polski:

Arka Gdynia 0-0 Zagłębie Lubin ().

Zawisza Bydgoszcz 1-1 Jagiellonia Białystok (-).
Tylko tysiąc osób obejrzało półfinałowe spotkanie Pucharu Polski w Bydgoszczy.

Inne dyscypliny:

Żużel: Sparta Wrocław - Stal Gorzów (700).
Żużel: Wybrzeże Gdańsk - Apator Toruń (359).
Żużel: Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (79).

Koszykówka: Siarka Tarnobrzeg - Śląsk Wrocław (21).
Koszykówka: Asseco Gdynia - AZS Koszalin (25).

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Arka Gdynia na meczu z Zagłębiem Lubin:


Arka Gdynia na wyjazdowym meczu z Miedzią Legnica:


GKS Katowice na wyjazdowym meczu z ROW-em Rybnik:
ROW Rybnik na meczu z GKS-em Katowice:


Wigry Suwałki na meczu ze Zniczem Pruszków:


GKS Bełchatów na wyjazdowym meczu z Górnikiem Łęczna:


Miedź Legnica na meczu z Arką Gdynia:


Odra Opole na meczu przyjaźni z Polonią Bytom:
Siarka Tarnobrzeg na meczu z Olimpią Elbląg:


KKS Kalisz na meczu z Górnikiem Konin:ŁKS Łódź na wyjazdowym meczu z Zawiszą Pajęczno:


Igloopol Dębica na wyjazdowym meczu z Błękitnymi Ropczyce:


Flota Świnoujście na meczu z Puszczą Niepołomice:


Górnik Konin na wyjazdowym meczu z KKS-em Kalisz:
Wisła Kraków na meczu koszykarek z CCC Polkowice:Wisła Kraków na drugim meczu koszykarek z CCC Polkowice:


CCC Polkowice na wyjazdowym meczu z Wisłą Kraków:


SKS Starogard Gdański na wyjazdowym meczu koszykarzy z Asseco Gdynia:


Iskra Kielce na finale Pucharu Polski w piłce ręcznej na Torwarze:


Wisła Płock na finale Pucharu Polski w piłce ręcznej na Torwarze:


JKS Jarosław na meczu ze Stalą Sanok:


Chrobry Głogów na wyjazdowym meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński:


Zawisza Pajęczno na meczu z ŁKS-em Łódź:


Stilon Gorzów na wyjazdowym meczu z Moto-Jelczem Oława:


Warta Zawiercie na wyjazdowym meczu z Przemszą Siewierz:
Hetman Włoszczowa na meczu z Naprzodem Jędrzejów:


KSZO Ostrowiec na wyjazdowym meczu z BKS-em Bochnia:


Ruch Radzionków na wyjazdowym meczu ze Szczakowianką Jaworzno:


Szczakowianka Jaworzno na meczu z Ruchem Radzionków:


Pogoń Siedlce na meczu ze Stalą Mielec:


Stal Mielec na wyjazdowym meczu z Pogonią Siedlce:


Falubaz Zielona Góra na wyjazdowym meczu z Włókniarzem Częstochowa:


Stal Gorzów na meczu z Unią Leszno:


Sparta Wrocław na meczu ze Stalą Gorzów:


Stal Gorzów na wyjazdowym meczu ze Spartą Wrocław:


Wybrzeże Gdańsk na meczu z Apatorem Toruń:


Unia Leszno na meczu z Włókniarzem Częstochowa:


Falubaz Zielona Góra na meczu z Unią Tarnów:


GKM Grudziądz na meczu ze Startem Gniezno:


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (34)

midr, 22.04.2014 17:43:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Super zachmurzenie w Siewierzu ! LEGIA !!!

y., 22.04.2014 17:45:28 - *.adsl.inetia.pl

Ani Odra Opole, ani Polonia Bytom nie grają w 1 lidze ;)

ACAB, 22.04.2014 17:50:11 - *.cable.smsnet.pl

Brawo kibole Warty Zawiercie !

gro, 22.04.2014 17:51:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

im niższe ligi tym więksi fanatycy ;)

jerzy`, 22.04.2014 18:23:56 - *.internetdsl.tpnet.pl

a ja sie przejde na ten final, po prostu obejrzec mecz. zawisza musi rozwiazac sama swoje problemy bo od takiego plakania wszem i wobec jaki to wlasciciel zly niczego nie osiagna

jnq, 22.04.2014 18:29:06 - *.play-internet.pl

Dwie sprawy.

1. Zachmurzenie konkret ;]]]

2. "onieważ fani piłkarscy są najbardziej represjonowaną grupą społeczną w tym kraju."

Dokladnie tak jest...

Pozdro dla kiboli ZB i ZL... kibice beda zawsze, zarzady, rzadyi inne pseudo kupy nie, takze zycze cierpliwosci l:)

miczel, 22.04.2014 18:47:51 - *.dynamic.chello.pl

a kiedy my bedziemy przewidywac zachmurzenie z silną burzą z piorunami?

WarciarZ, 22.04.2014 18:53:54 - *.internetdsl.tpnet.pl

Warty 150 osób w tym 6 z Czarnych Sosnowiec. poZdro

WarciarZ, 22.04.2014 18:58:29 - *.internetdsl.tpnet.pl

Warty 150 osób w tym 6 z Czarnych Sosnowiec. 4 flagi i trans w Osucha. Zapowiedź kibiców Warty kręcona na zamku w Siewierzu :)
https://www.youtube.com/watch?v=ZXWyRm5AhYQ&feature=youtu.be
poZdro

123, 22.04.2014 19:28:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zawiercie = top kolejki

midr , 22.04.2014 20:34:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przemsza Siewierz 2 - 2 Warta Zawiercie . Liga okregowa, grupa Katowice II a aktualnie Warta 2 a Przemsza 3 . Jak na ta lige bardzo duze zachmurzenie wypadlo okazale ! LEGIA !!!

majki, 22.04.2014 21:08:32 - *.1.alfanet24.pl

Zawisza Pajęczno : ŁKS Łódź gospodarzy 60 w młynie gości 300 IV liga

jp, 22.04.2014 21:10:20 - *.warszawa.vectranet.pl

Zawiercie dobra oprawa :)

elmario, 22.04.2014 21:16:00 - *.as13285.net

Warta Zawiercie czysto Polska NIGDY slaska! Pozdro ( L )!

jeronimo, 22.04.2014 21:33:14 - *.free.aero2.net.pl

Dobrze z tym bojkotem 100% poparcia im większe straty na biletach tym bardziej zaboli:)

tomo, 22.04.2014 21:43:30 - *.play-internet.pl

Sporo się działo podczas przerwy w ekstraklasie. Na żużlu konkret oprawy sporo Ultras w niższych ligach. Warta Zawiercie konkret w Siewierzu :) która to liga? Jakiś las za trybuną

kenny, 22.04.2014 21:56:48 - *.240

KKS Kalisz wywiesil do góry kolami płótno fc lecha z konina zresztą górnik tak naprawdę takim fc jest jak reszta wlkp oprócz Kalisza

leśna, 22.04.2014 21:57:29 - *.33

Włókniarz Leśna ma swoja żylete.Liga okręgowa
Dolny śląsk.Race,serpentyny,szaliki,śpiew i doping cały mecz,ostatnio na wyjeździe ponad 100 osóbd.Leśna jest za Legią

niekumaty, 22.04.2014 22:13:24 - *.adsl.inetia.pl

Bardzo pomysłowe hasła na żużlu. Więcej pikanterii i dyscypliny organizacyjnej i możemy witać ultrasów żużla w TOP10.

szaman, 22.04.2014 22:16:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Warta Zawiercie V liga - okręgówka

wild, 22.04.2014 22:43:42 - *.multimo.pl

hmm a po ki ch.... ten żużel?

z, 23.04.2014 07:34:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Hetman Włoszczowa - Naprzód Jędrzejów (35).
Gospodarzy w młynie, zaprezentowali sektorówkę. Mała nieścisłość sam liczyłem młyn gospodarzy i było 62 osoby. Naprzód nie został wpuszczony ale sprytnie zwodzili policję po całym mieście.

TeTris, 23.04.2014 13:12:33 - *.itcomp.pl

Na meczach Warty szczególnie w latach 90 jak chodziłem to na każdym meczu były pozdrowienia dla Legii, Pogoni i Zagłębia dzięki fanatyzmowi Ryby, gniazdowego Warty i prywatnie kibica Legii, który zawsze głośno podkreślał to co ma w sercu. ( L )

faraon, 23.04.2014 13:26:21 - *.interblock.pl

stal zks

eL krak, 23.04.2014 13:56:33 - *.agh.edu.pl

Czy kibice Warty Zawiercie identyfikują się z jakimś większym klubem w okolicy (Zagłębie, Ruch) czy działają w pełni niezależnie?

Arek, 23.04.2014 14:15:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Śmiesznie będzie na tym finale. W niedzielę Osuch mówił w Polsacie, że jest 2,5 tysiąca chętnych na wyjazd do Warszawy i że to sporo. Jak dobije frekwencja do kilkunastu tysi to będzie dobrze.

GREEN-GANG, 23.04.2014 16:01:47 - *.itcomp.pl

DOE EL KRAK-kibice ZAWIERCIAŃSKIEJ WARTY działaja w pełni niezaleznie,chociaż w ich szeregach mozna spotkac przedstawicieli takich klubów jak Górnik,Gieksa Katowicka ,ale przede wszystkim LEGII I ZAGŁEBIA SOSNOWIEC,raczej nie ma tam kiboli chorzowskiego ruchu,ktorzy to delikatnie rzecz ujmując nie przepadaja za Warciarzami,ale to ich sprawa!ZIELONO-BIAŁO ZIELONI!!!!

PB1920, 23.04.2014 16:39:01 - *.zvid.net

Fajnie wiedzieć żeśmy razem z Odrą na święta do 1 ligi awansowali ;)

Warta Zawiercie, 23.04.2014 23:23:44 - *.20

Na Warcie działa bardzo silna i liczna grupa kibiców Zagłębia

rks , 24.04.2014 14:47:15 - *.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bardzo i silna grupa zaglebia??? Cale Zawiercie pomalowane na niebiesko "yno ruch,zawieRcie" itd

Warta, 24.04.2014 17:11:18 - *.itcomp.pl

W mieście oczywiście "najgłośniejsi" są kibice Ruchu ale jest wielu fanów Legii i Zagłębia. Fajnie jakby wróciła tu ogólna większa "moda" na Legię bo tak było od początku lat 90-tych. Do tego Zawiercie to miasto nie śląskie choć też błędnie zaliczane do Zagłębia Dąbrowskiego. Jednak gwary tu się nie uświadczy co tym bardziej zastanawia ta moda na Ruch...

19LKS46, 25.04.2014 08:50:36 - *.internetdsl.tpnet.pl

dla zainteresowanych

Siewierz (Zagłębie Dąbrowskie- pow. będziński) liczba mieszkańców ok 7 tys.
Miejscowy klub - LKS Przemsza Siewierz (www.przemsza-siewierz.pl)
V liga, Gr. II Katowice

Stadion w Siewierzu --> http://przemsza-siewierz.pl/stadion/

Oprawy kibiców Przemszy
1. www.youtube.com/watch?v=j112Z9FMuK0
2. www.youtube.com/watch?v=SdfIdIfe_hU
3. www.youtube.com/watch?v=j0Bo5ekLzLQ
4. www.youtube.com/watch?v=1DbnMolEfE0

Kiloe, 30.04.2014 15:43:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hetmana Włoszczowa 80 osób w młynie. Naprzodu około 50 za murem stadionu

honio, 11.07.2014 17:05:13 - *.72

Do @19LKS46 przecież siewierz to nie zaglebie. siewierz lezy w woj slaskim, na jurze krakowsko- czestochowskiej i nie ma nic wsolnego z zaglebiem dabrowskim... juz predzej z malopolska. pozdrawiam

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!