REKLAMA

Biblioteka legionisty: Legijne wydawnictwa w jednym miejscu

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Nasz cykl "Biblioteka legionisty" liczy już sobie ponad 80 recenzji różnych wydawnictw legijnych, kibicowskich i ogólnosportowych. Uruchomiliśmy więc mini-księgarnię internetową, w której za pośrednictwem Allegro możecie zamówić wszystkie pozycje związane ze stołecznym klubem. W najbliższych tygodniach na rynku pojawią się kolejne książki o byłych piłkarzach Legii (Deyna, Brychczy), których jesteśmy patronami, a które już teraz możecie nabyć u nas w promocyjnych cenach!
KUP KSIĄŻKI NA LEGIONISCI.COM


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
DZ - 22.04.2014 / 09:29, *..82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do wl:

I NOBLA ZA POSTAWE W TRAKCJE "JIHAD'U" DAJCIE TEMU JUDASZOWI.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 20.04.2014 / 17:34, *..range86-146.btcentralplus.com

Szukam kilku pozycji niedostepnych w otwartej sprzedazy:
1. "Warszawa i Legia. 90 lat razem" 2. "Legia 95 lat" 3. "Legia klub Warszawy (1979)" 4. "Kronika 1967-96" 5. "Sprawozdania 1958-68".

Jesli ktos moze zaoferowac lub pomoc w nabyciu tych pozycji to prosze o kontakt: elduka@interia.pl

odpowiedz
Arni87 - 20.04.2014 / 13:59, *..lukman.pl

Czy książka o Deynie jest dostępna w ABJ lub oficjalnym sklepie?

odpowiedz
wl - 20.04.2014 / 10:24, *..adsl.inetia.pl

wiktor BOLBA- DUCH KAZIA DEYNY- jest darem bozym dla LEGII
JESZCZE MOZE KILKA OSOB POZA KLUBEM ZNA TAK HISTORJE LEGII JAK PAN WITEK
tak ze klub powinien to docenic i wrocic do przyznawania odznak[ brazowa, srebrna i zlota z mieczami] i przyznać wiktorowi taka honorowa odznake

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.