Klub zaprosił Powstańców na mecz z Górnikiem - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia zaprosiła Powstańców na mecz!

źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Bardzo fajną inicjatywą pochwaliła się dziś Legia Warszawa. W związku z nadchodzącą 70. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego klub zaprosił Powstańców wraz z osobami towarzyszącymi do strefy VIP na mecz z Górnikiem Zabrze, który zostanie rozegrany 2 sierpnia w Warszawie. Poniżej prezentujemy pełną treść zaproszenia:

Szanowni Powstańcy,

Klub Legia Warszawa ma ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na mecz Legii z Górnikiem Zabrze, który zostanie rozegrany 2 sierpnia na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.

Uprzejmie informujemy, że przygotowaliśmy dla Państwa specjalne zaproszenia do naszej strefy VIP, które już od środy 23 lipca będziecie mogli Państwo odebrać w Muzeum Powstania Warszawskiego, w Centrum Informacyjnym 70. Rocznicy Powstania Warszawskiego na parterze budynku biurowego.
Zrobimy wszystko, aby czuli się Państwo na naszym stadionie jak u siebie, a pobyt na meczu Legii był dla Państwa komfortowy i dostarczył wielu ciepłych wspomnień. Wszystkim Państwu, a także osobom towarzyszącym, pomagać będą na naszym stadionie wyznaczone przez Klub osoby w biało-czerwonych opaskach.

Podczas odbioru przygotowanych przez nas zaproszeń zostaną Państwo poproszeni o numery PESEL lub numery dowodu tożsamości Państwa oraz osoby towarzyszącej. Jest to wymóg Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych. Więcej informacji znajdziecie Państwo w Centrum Informacyjnym w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Będzie dla nas wielkim zaszczytem gościć Państwa, Bohaterów Warszawy, na naszym stadionie.

Zarząd i Pracownicy Klubu Legia Warszawa

* * *

Dla ułatwienia klub uruchomił e-mail 1944@legia.pl, na który można kierować wszystkie pytania dotyczące tego wydarzenia.

Ponadto w dniu meczu o godzinie 18 spod Muzeum Powstania Warszawskiego wyruszy autobus, który zawiezie Powstańców na stadion.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.