Łukasz Moneta - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Moneta dobił Rozwój

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Łukasz Moneta popisał się trafieniem w wygranym spotkaniu Wigier Suwałki z Rozwojem Katowice. Wypożyczony z Legii zawodnik ustalił wynik spotkania na 3-1. W meczu na szczycie I ligi, Arka Gdynia z Konradem Jałochą w bramce pokonała 4-2 Wisłę Płock. Dotkliwej porażki z ostatnim w tabeli MSV Duisburg doznało SV Sandhausen, w którym występuje Jakub Kosecki. Polski pomocnik został zmieniony w drugiej części spotkania.

I liga
Michał Bajdur, Aleksander Jagiełło, Mateusz Wieteska(Dolcan Ząbki) - mecz z Miedzią Legnica przełożony na 3 grudnia godz. 13:00 z powodu złego stanu murawy

Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Rozwojem Katowice
Łukasz Moneta (Wigry Suwałki) - do 80. minuty w wygranym 3-1 meczu z Rozwojem Katowice. Strzelec bramki na 3-1 w 73. minucie spotkania.

Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec) - do 46. minuty w wygranym 2-1 meczu z GKS Katowice
Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Chrobrym Głogów
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 4-2 meczu z Wisłą Płock
Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz) - do 68. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Bytovią Bytów

2. Bundesliga
Jakub Kosecki (SV Sandhausen) - do 77. minuty w przegranym 0-3 meczu z MSV Duisburg