Przyszłość klubowa Kuciaka nadal pozostaje niejasna - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kuciak odejdzie zimą?

Wiśnia, źródło: legia.sport.pl - Wiadomość archiwalna

Dusan Kuciak jeszcze w tym oknie transferowym może opuścić Legię. O ewentualnym odejściu słowackiego bramkarza spekuluje się już od dłuższego czasu, ponieważ za pół roku wygasa jego kontrakt ze stołecznym klubem. Agent zawodnika potwierdza, że obecnie trwają rozmowy z Hull City, Osmanlisporem i jedną drużyną z Bundesligi.

W Warszawie zapewniają jednak, że są gotowi na każdą ewentualność. - Już dawno umówiliśmy się z Duszanem, że jak w tym okienku będzie dla niego dobra oferta, to pozwolimy mu odejść. Jakby do tego doszło, to mamy swoje przemyślenia, mamy inne opcje. Mamy też młodych bramkarzy. Będziemy przygotowani - powiedział Bogusław Leśnodorski w programie "TOK Gra Legia".

Cierzniak może zastąpić Kuciaka

Jeśli Kuciak odszedłby teraz z Legii, to wiele wskazuje, że zastąpi go Radosław Cierzniak. Bramkarz Wisły łączony z Legią był już w grudniu, kiedy pojawiły się spekulacje, że do Warszawy ma trafić Maciej Sadlok. Cierzniak przebywa obecnie z Wisłą na obozie w tureckim Belek. W czwartek 32-letni bramkarz nie znalazł się w składzie na sparing z Botewem Płowdiw.

fot. Mishka / Legionisci.comRadosław Cierzniak - fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.