Radosław Cierzniak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cierzniak i Handzlik zesłani do rezerw?

Jeleń, źródło: transferypilkarskie.com - Wiadomość archiwalna

Radosław Cierzniak i Konrad Handzlik, którzy podpisali z Legią kontrakt obowiązujący od lata, nie będą mieli łatwego życia w Krakowie. Mimo tego, że obydwaj zawodnicy byli wyróżniającymi się piłkarzami w zespołach "Białej Gwiazdy", to transfer do Legii przekreślił ich szanse na dalszy rozwój w Wiśle.

Radosław Cierzniak to jedna z nielicznych postaci, co do której postawy kibice Wisły nie mogli mieć jesienią żadnych zastrzeżeń. Bramkarz w minionej rundzie był chyba najpewniejszym punktem drużyny, jednak transfer do Legii spowodował, że golkiper czas do końca sezonu najprawdopodobniej spędzi w III-ligowych rezerwach. Choć właśnie w zespole rezerw brylował Konrad Handzlik, to klub zdecydował się posadzić go na ławce rezerwowych w... Centralnej Lidze Juniorów. Ich sytuacja zmieni się dopiero 1 lipca, kiedy dołączą do zespołu "Wojskowych".

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.