Kania Gostyń na meczu z KS Ludwinowo
REKLAMA

Na stadionach: Wszystkie problemy puszczamy z dymem

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W minionym tygodniu rozgrywano pierwsze mecze barażowe w niższych klasach rozgrywkowych, a także ostatnie kolejki ligowe. Bardzo ciekawie było na finale Centralnej Ligi Juniorów w Szczecinie, gdzie na mecz z Legią przyszło ok. 6 tysięcy "Portowców". Pogoń zaprezentowała oprawę "Wychowankowie na medal" z użyciem pirotechniki, ale ostatecznie szczecińscy juniorzy musieli zadowolić się medalami srebrnymi.

Ciekawe było także spotkanie w finale lubuskiego Pucharu Polski pomiędzy Falubazem a Stilonem. Fani z Zielonej Góry odpalili na trybunach pirotechnikę. Ultrasowali także: Widzew, Górnik Konin, Igloopol, Unia Nowa Sarzyna, Kania Gostyń i GKP Targówek. Fanom z Targówka policja próbowała utrudnić zaprezentowanie przygotowanej oprawy na meczu klasy B (ósmy poziom rozgrywkowy). Tajniacy, którzy pojawili się na parkingu sąsiadującym ze stadionem mieli w planach nagranie osób odpalających pirotechnikę, ale kibice postanowili utrudnić im wykonanie obowiązków służbowych, rozciągając transparent za bramką, a następnie przenosząc go tam, gdzie przemieszczali się funkcjonariusze.

Niższe ligi:

Motor Lublin - Olimpia Elbląg (650).
Na meczu barażowym o awans do II ligi stawiło się 9 tysięcy kibiców, w tym 650 fanów gości. ZKS nieźle oflagował swój sektor. Motorowcy zaprezentowali sektorówkę w asyście pirotechniki. W środę rewanżowe spotkanie w Elblągu, na które Motor organizuje pociąg specjalny.

Zjednoczeni Stryków - Widzew Łódź (600).
Widzewiacy z kilkoma flagami, wywiesili transparent "Byliśmy, jesteśmy, będziemy - widzewiacy ze Strykowa". Zaprezentowali także transparent "Strykowscy Fanatycy", za którym odpalili pirotechnikę.

Górnik Wałbrzych - Polonia Warszawa (100).
Gospodarze bez młyna, w ramach protestu przeciwko klubowym działaczom.

Kania Gostyń - KS Ludwinowo (0).
Gospodarze wystawili niespełna 100-osobowy młyn, w tym Ostrovia (23). Zaprezentowali oprawę, na którą składały się transparent z hasłem z jednej z gostyńskich flag - "Mamy coś, czego nie zabiorą nam", sektorówka oraz świece dymne, strobo i race.

Puchar Polski - szczebel wojewódzki:

Falubaz Zielona Góra - Stilon Gorzów ().
Bardzo ciekawe spotkanie rozegrano w finale Pucharu Polski w woj. lubuskim. Mecz Falubazu ze Stilonem rozegrany został w Świebodzinie, a na trybunach stawiły się liczne grupy fanów obu klubów, wspieranych przez zgody. Falubaz odpalił świece dymne. Puchar wywalczyli piłkarze Stilonu i to oni awansowali do rozgrywek na szczeblu centralnym.

JKS Jarosław - Stal Rzeszów (125).
Goście z dwiema flagami i sporadycznym dopingiem. Gospodarze odpalili piro.

Energia Kozienice - Świt Nowy Dwór Maz. (32).

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Motor Lublin na meczu z Olimpią Elbląg:Pogoń Szczecin na meczu juniorów z Legią Warszawa:

JKS Jarosław na meczu ze Stalą Rzeszów:


Stal Rzeszów na wyjazdowym meczu z JKS-em Jarosław:


Stilon Gorzów na wyjazdowym meczu z Falubazem Zielona Góra (w Świebodzinie):


Falubaz Zielona Góra na meczu ze Stilonem Gorzów (w Świebodzinie):Widzew Łódź na wyjazdowym meczu ze Zjednoczonymi Stryków:Górnik Konin na wyjazdowym meczu z Wartą Międzychód:Unia Nowa Sarzyna na meczu ze Stalą Gorzyce:


Igloopol Dębica na wyjazdowym meczu z Kaskadą Kamionka:
Ruch Chorzów na meczu sparingowym z Unią Kalety:


Widzew Łódź na meczu z Borutą Zgierz:


GKP Targówek na meczu z Sokołem II Serock:


Kania Gostyń na meczu z KS Ludwinowo:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.