REKLAMA

14. kolejka Ekstraklasy: Remisowe derby Trójmiasta

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek Zagłębie podzieliło się punktami z Wisłą Kraków. W niedzielę cenne zwycięstwo w Krakowie odniosła drużyna Jagiellonii. Podopieczni Michała Probierza wygrywając z "Pasami" zmniejszyli stratę do lidera z Gdańska. Lechiści zremisowali w Gdyni z Arką. W trzech sobotnich meczach Ekstraklasy padło 8 goli. Śląsk gładko wygrał na wyjeździe z Górnikiem Łęczna 3-0, Pogoń pokonała Ruch, a Lech ograł Wisłę Płock.

Grad goli obejrzeli w piątkowych meczach zgromadzeni na stadionach kibice. Na początek Piast pokonał Termalikę, a w Kielcach miejscowa Korona prowadziła już 2-0 by ostatecznie przegrać 2-4 z Legią.

Wyniki 14. kolejki:

Piast Gliwice 2-1 Termalica Nieciecza
Korona Kielce 2-4 Legia Warszawa
Górnik Łęczna 0-3 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 2-1 Ruch Chorzów
Lech Poznań 2-0 Wisła Płock
Cracovia 1-3 Jagiellonia Białystok
Arka Gdynia 1-1 Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin 2-2 Wisła Kraków

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
brooklynhospital - 30.10.2016 / 21:27, *..93.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do jakub
A co? Dalszych punktów regulaminu nie łaska (laska) doczytać?

odpowiedz
jakub - 30.10.2016 / 20:01, *..promax.media.pl

może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Legia jest 6. a nie 7.? Trochę się to kłóci z punktem 5.2.2. podpunkt a) regulaminu. No chyba że jest jakiś nadregulamin który mówi że przy równej ilości punktów zawsze najwyżej jest Legia:)

odpowiedz
do Marco - 30.10.2016 / 19:33, *..smtvsat.pl

Co powiesz teraz Marco? Z twojej wypowiedzi wynika, że wszyscy sędziowie sa obiektywni

odpowiedz
albanczyk Hasi - 30.10.2016 / 02:09, *..dynamic.chello.pl

Do redakcji Nikolic ma 6 goli strzelonych w sezonie a nie 5 Źródło ekstraklasa.tv

odpowiedz
AAA - 29.10.2016 / 23:47, *..dynamic.chello.pl

A Kucharczyk dalej swoje...piach!

odpowiedz
L - 29.10.2016 / 10:17, *..dynamic.dsl.as9105.com

CZEGO NIKO TUTAJ U NAS MA STRZELONYCH PIEC BRAMEK A W STATYSTYKACH Z LOTO EKSTRAKLASA CZY W CANAL PLUS MA SZESC ( 6) BRAMEK. JAKAS POMYLKA CZY CO. LEGIA MISTRZ.

odpowiedz
do marco - 28.10.2016 / 22:54, *..play-internet.pl

spadaj pajacu

odpowiedz
Grajcie na Rzeźniczaka - 28.10.2016 / 19:01, *..dynamic.chello.pl

Tymczasem w pierwszym meczu kolejki bramkę zdobywa... Masło :D

odpowiedz
Marco - 28.10.2016 / 16:18, *..dynamic.gprs.plus.pl

Na szczęście mecz sędziuje Musiał, to chyba jedyny sędzia w lidze który nie pomaga legii, zawsze sędziuje obiektywnie... Więc legia będzie dziś miała bardzo ciężko, dziś legia w końcu zagra 11 na 11 a nie jak przy innych sędziach 12-11... Stawiam remis 2-2...

odpowiedz
Arek - 28.10.2016 / 12:12, *..adsl.inetia.pl

Z tymi co są przed nami. Mam nadzieję, że zaczniemy jakąś dłuższą serię zwycięstw. I mam nadzieję oczywiście, że od łacha się zaczęła i nie prędko się skończy. A najlepiej by było, żeby skończyła się na zakończenie sezonu, nie możliwe pewnie.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 28.10.2016 / 11:21, *..120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Korona to ostatnia drużyna w tabeli i której trenerzy i zarząd oficjalnie w mediach mówią, że piłkarze z Kielc mają nadwagę, nie mają kondycji i prowadzą niesportowy tryb życia. Ten mecz po prostu trzeba wygrać, bo jeśli nie z ostatnią Koroną, to z kim łapać punkty?

odpowiedz
autor - 28.10.2016 / 10:56, *..internetdsl.tpnet.pl

Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2:1
Korona Kielce - Legia Warszawa 0:1
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław 1:0
Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 2:0
Lech Poznań - Wisła Płock 3:1
Cracovia - Jagiellonia Białystok 2:1
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:3
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2:2

odpowiedz
felek - 28.10.2016 / 10:52, *..polkomtel.com.pl

Liczę na wysoką wygraną Legii. Amica tradycyjnie pewnie będzie się męczyła z Wisła, ale pod koniec meczu dostanie karnego albo strzeli gola ze spalonego :)

odpowiedz
md - 28.10.2016 / 09:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Korona 1 - 3 LEGIA !!!

odpowiedz