Oktawia Nowacka, pięcioboistka Legii Warszawa
REKLAMA

Oktawia Nowacka nominowana w Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2016

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Przegląd Sportowy ogłosił nominacje na Najlepszego Sportowca Polski w 2016 roku. Wśród nominowanych znalazła się pięcioboistka Legii Warszawa, Oktawia Nowacka. Zachęcamy każdego z Was do oddawania głosu na naszą zawodniczkę, brązową medalistkę Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Głosować można m.in. na facebooku i Twitterze - tutaj.

Przypominamy naszą niedawną rozmowę z pięcioboistką Legii Warszawa.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

c - 25.11.2016 10:12:28, *.214

fajnie ale uczciwie rzecz biorac Lewandowskiemu za ten rok się należy jak psu buda ten tytul

M3 - 25.11.2016 10:13:05, *.dokumenty.warszawa2.zus.pl

Gratu(L)acje !

ja do c - 25.11.2016 11:20:27, *.dynamic.chello.pl

Lewandowskiemu? buahahaha
Zdobył może Mistrzostwo Europy?


Anita zrobiła wszystko!

c - 25.11.2016 12:13:31, *.214

piecioboj nie ma nawet startu do pilki nożnej. wielu osiagalo lepsze pozycje w sportach niszowych ale jakie to ma znaczenie? pilka z jakiegoś powodu jest sportem nr 1 a Lewandowski robi swietna robote dlatego wygra plebiscyt z palcem w d...

c - 25.11.2016 12:54:43, *.214

do ja: sorry, myslalem, ze piszesz o Oktawii. No może i zrobila ale nie wydaje Ci się, ze trudniej wybic się w pilce nożnej niż w rzucie kobiet - dyscyplinie, której prawie nikt nie uprawia?

Hautausmaa - 25.11.2016 14:51:34, *.internetdsl.tpnet.pl

do c - w rzucie kobiet? Chyba powinno być w rzucie kobietą, albo ewentualnie w rzucie kobiety (to jak ktoś akurat rzuca kobietę).

brn - 25.11.2016 14:55:04, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

brawo Oktawia (L) ! Oby kolejne marzenie się spełniło!

co do Lewandowskiego to drugi Małysz gwiazda całej Polski ;) i dobrze przynajmniej z kazdym takim Małyszem Lewym czy TedorczykoMilikami jest o POLSCE coraz głosniej :)

Joda - 25.11.2016 15:38:52, *.centertel.pl

Moim zdaniem to powinna wygrać A.Włodarczyk ( już na nią głosowałem>
lecz niestety to będzie Lewy.

Pp - 26.11.2016 15:05:36, *.play-internet.pl

Mój typ; Rafał Majka