Arkadiusz Najemski (pierwszy od prawej) - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Najemski otworzył wynik

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Konrad Jałocha aż pięciokrotnie musiał wyciągać piłkę z siatki w meczu z Wisłą Kraków. Większe powody do radości miał Arkadiusz Najemski z Zagłębia Sosnowiec. Wypożyczony legionista otworzył wynik meczu z Pogonią Siedlce. Jednocześnie Jakub Szumski zachował czyste konto. W zespole z Siedlec zagrał Rafał Makowski.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w przegranym 1-5 meczu z Wisłą Kraków
Mateusz Szwoch - od 67. minuty w przegranym 1-5 meczu z Wisłą Kraków

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - od 83. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Płock
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - do 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z Jagiellonią Białystok

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Robert Bartczak - do 21. minuty w wygranym 2-0 meczu z Pogonią Siedlce
Konrad Handzlik - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Pogonią Siedlce
Tin Matić - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Pogonią Siedlce. Ukarany żółtą kartką. Zaliczył asystę przy bramce na 2-0.
Arkadiusz Najemski - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Pogonią Siedlce. Strzelec bramki na 1-0 w 38. minucie spotkania.
Jakub Szumski - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Pogonią Siedlce

Pogoń Siedlce
Rafał Makowski - od 71. minuty w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Alban Sulejmani - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Miłosz Kozak (Wigry Suwałki) - 90 minut w wygranym 5-4 meczu ze Zniczem Pruszków

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - od 81. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Błękitnymi Stargard
Arkadiusz Madeński - od 65. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Błękitnymi Stargard