fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

18. kolejka Ekstraklasy: Wygrana Arki na koniec kolejki

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Na zakończenie kolejki Ruch przegrał u siebie 1-2 z z Arką Gdynia. W niedzielę w Białymstoku Jagiellonia pokonała Lecha i zrównała się punktami z Lechią, która dzień wcześniej przegrała w Krakowie z Wisłą aż 0-3. Cracovia nie poradziła sobie na własnym stadionie z Górnikiem. W sobotę Piast pokonał Koronę, a Śląsk zremisował z Pogonią. W piątek Zagłębie Lubin przełamało fatalną passę trzech porażek i zaskakująco wygrało w Niecieczy z Termaliką. Legia mimo, iż prowadziła dwoma golami zremisowała z Wisłą Płock.

18. kolejka - wyniki
Termalica Nieciecza 0-1 Zagłębie Lubin
Legia Warszawa 2-2 Wisła Płock
Piast Gliwice 1-0 Korona Kielce
Śląsk Wrocław 1-1 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 3-0 Lechia Gdańsk
Cracovia 1-1 Górnik Łęczna
Jagiellonia Białystok 2-1 Lech Poznań
Ruch Chorzów 1-2 Arka Gdynia

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
doMatt - 06.12.2016 / 08:50, *..138

z tym 'ucieklismy' Lechowi to troche sie rozpędziłeś, 1 pkt to żadna ucieczka a po podziale zrobi sie z tego zero

odpowiedz
do stefana - 06.12.2016 / 01:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie siej fermentu pajacu, od przyjścia Magica odrabiamy i powiem więce jesteśmy najlepiej punktującą drużyną w lidze. Jak widzisz możesz wracać na stronę swojego klubu tu bajkopisarzy nam nie trzeba.

odpowiedz
Arek - 05.12.2016 / 22:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziwna była ta kolejka. Oprócz Jagi cała czołówka po traciła punkty. Znaczy się, wyścig ślimaków nabiera tempa.

odpowiedz
Kipkorir - 05.12.2016 / 15:05, *..dynamic.chello.pl

Sporting ich skarci za tą koninę, którą pokazali w piątek. Koniec przygody z pucharami może paradoksalnie zadziałać na plus. Na wiosnę najgroźniejszymi rywalami będą Lechia i Lech. Jaga zacznie tracić jak Piast Gliwice w zeszłym sezonie.

odpowiedz
Mg do bystra - 04.12.2016 / 21:31, *..centertel.pl

Poczekajmy i zobaczmy do lutego jak lechia i jadzka przez 3-4 kolejki nie beda potrafily zdobyc kompletu punktow. Tak zajebista jest nasza liga. Jezeli odpadniemy ze sportingiem to uwazam ze Legia straci mniej niz 7pktow przed podzialem na grupy. Pozdro dla wszystkich

odpowiedz
Matt - 04.12.2016 / 20:28, *..95

Dobra smętki. Może nie było wygranej, ale jeśli już, to był dobry moment na zimny prysznic - mimo straty punktów zbliżyliśmy się o punkt do lidera i uciekliśmy Lechowi. Dlatego mówię o Lechu, bo chyba nie mamy wątpliwości, że raczej to z nimi będziemy walczyć o tytuł.

odpowiedz
Pilkarski poker - 04.12.2016 / 20:05, *..jmdi.pl

Nagle legia lechia i lech traca punkty po beznadziejnym meczu w LOTTO ekstaklapie chyba każdy wie oco tu chodzi

odpowiedz
mat - 04.12.2016 / 14:19, *..dynamic.gprs.plus.pl

PLACZKI!!!! Wczoraj Magiera bogiem dzisiaj mieszany z błotem. Wczoraj cieszyć się ze Legia odrabia straty dzisiaj nagle nic nie odrobilismy. Przestańcie płakać! Widać było ze Legia zachowała się jak Real z Nami w Warszawie po 2 bramce stanela była pewna wygranej Furman by nie strzelił takiej pięknej bramki to nic by nie zrobili. Legia gra w srode wazny mecz ze Sportingiem kazdy zawodnik ma takie zawody w glowie dluzej niz powinien. Rozumiem to i wcale mocno sie nie wkurzam ze tak slabo zagrali. Ile meczy w ekstraklasie prowadzi Magiera ile wygrał ile stracił pkt? Wnioski same sie nasuwają a Wy wiecznie placzecie.

odpowiedz
a - 04.12.2016 / 11:38, *..promax.media.pl

dziś trzeba kibicować Jagielloni. Z całym szacunkiem dla nich ale nie jest to poważny kandydat na mistrza Polski. Dużo groźniejsi są, patrząc na składy, Lech i Lechia. Lechia spuchła ale nie zapominajmy że oni zawsze jesień mają dużo gorszą niż wiosnę...
Z kolei Legia po raz kolejny pokazała że bez Radovicia i Guilherme jest przeciętnym zespołem. W dodatku nie ma bramkarza bo przez obu już pare punktów straciliśmy.

odpowiedz
Stefan - 04.12.2016 / 10:50, *..238

Odnośnie odrabiania punktów, właśnie na weszlo zamieścili artykulik na temat Wisły Kraków, z którego wynika, że od połowy września jest to najlepiej punktująca drużyna ligi (21 punktów licząc od 15 września). Wisła akurat niewiele mnie obchodzi, ale z załączonej tam tabelki wynika, że druga w kolejności Legia ma w tym okresie zdobyte 20 punktów (a powinna mieć 22 gdyby nie frajerstwo), tyle samo ma Lechia, a Lech i Jaga po 17 z zastrzeżeniem oczywiście, że mecz między sobą grają dzisiaj. Czyli jeśli dzisiaj Jaga wygra z Lechem, to okaże się, że przez ostatnie ponad półtora miesiąca NIC NIE ODROBILIŚMY do czołówki. A jak wygra Lech, to zamiast być na trzecim miejscu w aktualnej tabeli, jak można było liczyć, spadniemy na piąte. A wiosna jeśli chodzi o fazę zasadniczą jest bardzo ciężka - wyjazdy do Gdańska, Poznania, Lubina, nie mówiąc o tym że do Warszawy przyjeżdża etatowy pogromca Legii - Termalica... Strach się bać...

odpowiedz
Bystra - 04.12.2016 / 01:14, *..dynamic.chello.pl

@ marian - nie sądzę, abyśmy szybko odrobili straty punktowe do Lechii; niestety. To już druga (mecz z Pogonią) nieroztropna strata punktów wobec lidera. Na wiosnę będzie zdecydowanie trudniej odrabiać straty, niż to miało miejsce w ub.r. Chyba czas najwyższy zacząć oswajać się z perspektywą - jedynie - miejsca na pudle.

odpowiedz
123 - 04.12.2016 / 01:11, *..dynamic.chello.pl

I jednak punkt odrobiny :)

odpowiedz
jasnowidz CZesław - 03.12.2016 / 23:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

fakt ,słaba typerka :) ale zgubione pkt przez lechie i lecha mozliwe

odpowiedz
Marek Skwarek - 03.12.2016 / 23:39, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

Jasnowidz Czesław - nadal zerowa skuteczność!

odpowiedz
marian - 03.12.2016 / 23:15, *..120

No i macie tzw. moc wyrobników z Gdańska. A jeszcze wczoraj było tyle płaczu, że Lechia odjedzie. A ja mówiłem spokojnie, bez nerwów... Jasne, że niepotrzebnie wczoraj stracili punkty, ale co się odwlecze to... Ciekawe czy ta parówa Peszko nadal jest taki pewien, że będzie mistrzem?

odpowiedz
Macho - 03.12.2016 / 23:04, *..net-bis.eu

Ale sobie Wisła pogrywa.... To chyba z nimi powinniśmy walczyć o mistrza...

odpowiedz
Zwykły Żu(L) - 03.12.2016 / 23:01, *..as13285.net

Wolski do Legii ! I c.uj w d.upe Mili ;)

odpowiedz
77/82 - 03.12.2016 / 22:52, *..dynamic.chello.pl

Wyścig ślimaków czas zacząć... Legia odrobiła właśnie punkt do Lechii i Termalici. Brawo. Teraz niech jeszcze Jaga zremisuje z Lechem (albo nawet wygra - i tak w końcu spuchną) i będzie się jakoś dało przełknąć tę wtopę z wczoraj.

odpowiedz
zeno - 03.12.2016 / 22:50, *..eaw.com.pl

teraz trzeba kibicować Lechowi!

odpowiedz
matus007 - 03.12.2016 / 22:38, *..play-internet.pl

lech jaga 1-1

odpowiedz
FeLek - 03.12.2016 / 13:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak dla mnie to jadźka może wygrać i tak będziemy lechie gonić...

odpowiedz
md - 03.12.2016 / 10:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Oblany test przed Sportingiem ! LEGIA !!!

odpowiedz
Obserwator - 03.12.2016 / 09:47, *..play-internet.pl

jasnowidz Czesław - może dziś coś trafisz. Wszystkie twoje zestawienia - wyniki są ustawione pod Legie. Rozumiem twoją sympatie do Legii, ale nigdy tak nie jest, niestety.

odpowiedz
md - 03.12.2016 / 08:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie tak mialo byc ! LEGIA !!!

odpowiedz
Do jasnowidz Czesław - 03.12.2016 / 00:43, *..dynamic-ww-12.vectranet.pl

Kariery to ty w bukmacherce nie zrobisz...

odpowiedz
Kajtek - 02.12.2016 / 23:16, *..play-internet.pl

Tu nie ma co grać tu trzeba dzwonić (wójt) tak jest od zawsze ,dla mnie od `76 . Legia nie umie wygrać z leszczami

odpowiedz
kowaL - 02.12.2016 / 22:38, *..dynamic-ww-07.vectranet.pl

hahahahhahaahaha wróciła stara, beznadziejna Legia, brawo Magiera! dziękujemy za grę w 10 od początku meczu, bo kim na boisku był jodłowiec????

odpowiedz
md - 02.12.2016 / 20:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wyprzedzimy Termalice w tabeli ! LEGIA !!!

odpowiedz
md - 02.12.2016 / 19:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Termalica 0 - 1 Zaglebie ! Dobry wynik dla LEGII !

odpowiedz
jasnowidz Czesław - 02.12.2016 / 12:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

godz. 18:00 Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin 2:1
godz. 20:30 Legia Warszawa - Wisła Płock 3:0

Sobota 03.12.
godz. 15:30 Piast Gliwice - Korona Kielce 1:1
godz. 18:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:2
godz. 20:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:1

Niedziela 04.12.
godz. 15:30 Cracovia - Górnik Łęczna 0:0
godz. 18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:1
Poniedziałek 05.12.
godz. 18:00 Ruch Chorzów - Arka Gdynia 1:1

odpowiedz
nie podawaj sie ukochana ma .....(L) - 02.12.2016 / 11:29, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

hahah kto by pomyslal kiedys ze kibic Legi bedzie chcial wygranej skislej :D a niech im sie fartnie z boza pomoca :D

odpowiedz
dejf - 02.12.2016 / 11:27, *..customers.d1-online.com

Bedzie dobrze !!!! A maruderom dziekujemy:-) LEGIA MISTRZ!!!!

odpowiedz
do elo - 02.12.2016 / 10:26, *..103.tvksmp.pl

Po co zaraz kibicować tym czy tamtym. Aktualnym liderom i drużynom z czołówki życzę długiej serii remisów. I będzie Legia syta i owieczki całe. Tak żeby na spokojnie zdeklasowac konkurencję i zdobyć MP, a później przypomnieć się w LM. Co najmniej do rundy ćwierćfinalowej.

odpowiedz
grosz do grosza - 02.12.2016 / 10:25, *..adsl.inetia.pl

Czy Zbiórka ,,Paczka na Kresy,, odbędzie się pod sport barem ?

odpowiedz
Joł - 02.12.2016 / 10:19, *..internetdsl.tpnet.pl

Jak nigdy będę za remisem w meczu Jaga-Lech

odpowiedz
Elo - 02.12.2016 / 09:34, *..play-internet.pl

Jak nigdy będę kibicował wisle k.

odpowiedz
Johnny - 02.12.2016 / 09:32, *..polkomtel.com.pl

Wygrana Legii z Płockiem is a must! Liczę na łatwe zwycięstwo przy prawie komplecie publiczności.

odpowiedz
Bracia! - 02.12.2016 / 09:21, *..dynamic.chello.pl

Pamiętajcie o akcji" Paczka na Kresy"
Każdy niech weźmie choćby konserwę,tabliczkę czekolady czy paczkę makaronu...POMAGAMY!!

odpowiedz
Hmmm - 02.12.2016 / 09:16, *..dynamic.chello.pl

Ciekawe jak wygląda murawa...Napadało śniegu po pachy.
Oby mecz się odbył

odpowiedz