Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk najlepiej zarabiającym piłkarzem Ekstraklasy

Woytek, źródło: polsatsport.pl - Wiadomość archiwalna

PolsatSport.pl informuje, że Artur Jędrzejczyk jest obecnie najlepiej zarabiającym zawodnikiem w Ekstraklasie. Po powrocie do Legii "Jędza" zarabia 800 tys. euro rocznie, a do tego dochodzą jeszcze premie i bonusy w przypadku dobrych wyników. - Ryzyko jest minimalne, bo Jędrzejczyk to urodzony lider. Takiego potrzebujemy na boisku i poza murawą (...) Jędza ma w sobie to wszystko, co charakteryzuje kogoś, kogo określa się mianem lidera - mówi Bogusław Leśnodorski.

- Poziom zarobków Artura i Vadisa jest porównywalny, ale rozpatrując koszt piłkarza dla klubu należy brać pod uwagę wszystkie czynniki. Pełen wolumen (...) Vadis chce z nami coś zdobyć. Zdaje sobie sprawę, że potrzebuje stabilizacji – że pomyślny okres dla niego, to dopiero kilka miesięcy. Ba, ja nawet chcę z nim przedłużyć kontrakt! - dodaje Leśnodorski.

- Marzy mi się jeszcze z dwóch reprezentantów i owszem, ale o tym cicho sza, bo rozgłos tylko utrudnia rozmowy" - kończy prezes Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.